Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Millised rehvid valida?

Rehvid Alfa Romeo’le

Õigete rehvide ostmine on sageli mõjutatud turvalisusest ja mugavusest, mida need rehvid pakuvad. Selleks, et rehvide kvaliteeti parandada on Alfa Romeo juba aastaid teinud koostööd erinevate rehvitootjatega. Näiteks kasutatakse Yokohoma-V102 rehve Alfa Romeo 147-GTA mudeli juures ning Dunlop rehve Spider mudeli juures. Alfa Romeo teeb samuti koostööd Bridgestone. Olenemata sellest võid siiski otsides sobivaid rehve oma Alfa Romeo’lel, valida ka iga teise rehvitootja toodangu. Tingituna suurest autode arvukusest pakuvad nimelt paljud rehvitootjad sobivaid rehve Alfa Romeo’le.

loe edasi ...

Olulised kriteeriumid rehvide soetamisel

Rehvide ostmisel uuri tähelepanelikult EL’i rehvitähistust. Nimelt sisaldab see tähistus olulist informatsiooni kütusekulu, veeretakistuse, märja haarduvuse ja mürataseme kohta. Nii saad kindel olla, et sulle saab osaks nauditav sõiduelamus oma Alfa Romeo olenemata sellest, millised on tee ja ilmastikuolud. Lisaks on pidurdusteekond üks olulisemaid aspekte, mida vaadata rehvi ostes. Auto vajab keskmiselt 18-45 meetrit, et jõuda täieliku peatumiseni.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.