Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
Tellimuse staatust x
Logige välja

003726681375003726681375

Accelera suverehvid

Kui otsite uusi suverehve, mis tagaksid piisava ohutuse ja tõhususe, ilma et mõjuks halvasti teie rahakotile, siis reifendirekt.co.ee pakub teie sõidukile tõeliselt soodsaid Accelera rehve. Accelera rehve on mitut liiki ja need on saadaval erinevates mõõtudes, nii et leiate lihtsalt mudeli, mis sobib just teie vajadustega.

Kõige populaarsemad Accelera suverehvid on Alpha, Beta, PHI ja Iota mudelid. Accelera Alpha rehvid sobivad kompaktsetele ja keskmistele autodele ning need on saadaval velje läbimõõduga 14 kuni 18 tolli. Alternatiivselt saate valida Accelera PHI mudeli, mis konkureerib samuti suutlikkusklassis ja mille siseläbimõõt on 16 kuni 20 tolli. Turvise disain rõhutab rooli reageerimiste ja kurvide viimistletust, pakkudes selles hinnaklassis tähelepanuväärset nakkumist ja tagasisidet juhile, seda eriti kuival pinnal.

Maksa vähem - saa rohkem

Kui eelistate pigem praktilisi, vaoshoitud sõidustiiliga sobivaid rehve, siis selle kaubamärgi all valmistatakse ka ringeisireisimise suverehve. Nende mudelite puhul keskendutakse veeretakistusele, pakkudes väiksemat kütusekulu ja suuremat mugavust. Populaarne Accelera Beta mudel sobib hästi iga ilmaga igapäevaseks sõiduks ning tagab hea energiatõhususe ja piisava kaitse vesiliu vastu. Kui teil on kompaktne või keskmise suurusega sõiduauto, siis need suverehvid sobivad just teile. Kui sõidate maasturiga, siis on teile kindlasti ahvatlevad Accelera Iota mudeli hind ja üldised omadused. Mida te ka ei valiks, tellimine on lihtne ning suurepärane klienditeenindus ja parimad hinnad on alati garanteeritud. Tehke oma tellimus aadressil reifendirekt.co.ee ja nii teie auto kui ka rahakott rõõmustavad.

^