Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
Tellimuse staatust x
Logige välja
ico 003726681375003726681375

Aeolus suverehvid '“ turvalisus õige hinnaga

Millise sõiduvahendiga te ka ei sõidaks - mytytres.co.uk pakub teile suurimat rehvivalikut kõige konkurentsivõimelisemate hindadega. Kui vajate suutlikke suverehve, siis kaaluge uusimaid mudeleid kaubamärgiga Aeolus. Selle investeeringuga võidavad nii teie auto kui ka rahakott ja ostmine meie e-poest on samaaegselt turvaline ning mugav.

Turvaline, taskukohane ja mugav - reifendirekt.co.ee

Praktilised autojuhid on sageli huvitatud mõistlikust hinnast ja kvaliteedist - seda Aeolus'e suverehvid pakuvadki. Aeolus GreenAce AG02 on mõeldud rahuldama väikeste autode omanikke, kes soovivad ökonoomset rehvi, mis suudaks tagada hea kütusekulu ja pika kasutusea, vajadusi. Aeolus PrecisionAce AH01 on rehv kompaktsele ja keskmise suurusega pereautole, mis rõhutab ohutust, mugavust ja väikest veeretakistuset.

Aeolus SteeringAce AU01 pakub suurematele sõiduautodele stabiilsust ja suurepärast veojõudu, tuginedes oma haarduvale kummisegule ja sportlikule asümmeetrilisele turvisemustrile, säilitamaks tõhusat haaret mis tahes tingismustes. Maasturite ja mahturite omanikud saavad valida Aeolus CrossAce AS02, mis on mõõduka maastikusõidu-võimega teerehv ja pakub mugavust ning stabiilsust iga ilmaga. Pakiautode juhid saavad kindlalt loota rehvile Aeolus TransAce AL01, mis pakub turvalisust ja piiratud jooksvaid kulusid.

Mida iganes te ka ei vaja, see ootab teid meie e-poes üllatavalt soodsate hindadega. Tellimine aadressilt reifendirekt.co.ee on lihtne ja turvaline ning teil on võimalus valida mitme populaarse makseviisi, sh krediitkaardi kasutamise, pangaülekande ja Paypali vahel.

Suur valik ja kõrge kvaliteet:

  • üle 100 erineva rehvimargi
  • rohkem kui 35 000 erinevat tüüpi rehve kõigis meie online-poodides kokku
  • pakume ainult 1A-kvaliteediga rehve

Madalad hinnad:

  • Ostjad räägivad isegi 20 kuni 25% odavamatest hindadest teiste rehvipoodidega võrreldes
  • Kõikide rehvide hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid alates 2 rehvist Eesti piires, v.a. saared