Payment Banner

Aeolus suverehvid '“ turvalisus õige hinnagaMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Millise sõiduvahendiga te ka ei sõidaks - mytytres.co.uk pakub teile suurimat rehvivalikut kõige konkurentsivõimelisemate hindadega. Kui vajate suutlikke suverehve, siis kaaluge uusimaid mudeleid kaubamärgiga Aeolus. Selle investeeringuga võidavad nii teie auto kui ka rahakott ja ostmine meie e-poest on samaaegselt turvaline ning mugav.

Turvaline, taskukohane ja mugav - reifendirekt.co.ee

Praktilised autojuhid on sageli huvitatud mõistlikust hinnast ja kvaliteedist - seda Aeolus'e suverehvid pakuvadki. Aeolus GreenAce AG02 on mõeldud rahuldama väikeste autode omanikke, kes soovivad ökonoomset rehvi, mis suudaks tagada hea kütusekulu ja pika kasutusea, vajadusi. Aeolus PrecisionAce AH01 on rehv kompaktsele ja keskmise suurusega pereautole, mis rõhutab ohutust, mugavust ja väikest veeretakistuset.

Aeolus SteeringAce AU01 pakub suurematele sõiduautodele stabiilsust ja suurepärast veojõudu, tuginedes oma haarduvale kummisegule ja sportlikule asümmeetrilisele turvisemustrile, säilitamaks tõhusat haaret mis tahes tingismustes. Maasturite ja mahturite omanikud saavad valida Aeolus CrossAce AS02, mis on mõõduka maastikusõidu-võimega teerehv ja pakub mugavust ning stabiilsust iga ilmaga. Pakiautode juhid saavad kindlalt loota rehvile Aeolus TransAce AL01, mis pakub turvalisust ja piiratud jooksvaid kulusid.

Mida iganes te ka ei vaja, see ootab teid meie e-poes üllatavalt soodsate hindadega. Tellimine aadressilt reifendirekt.co.ee on lihtne ja turvaline ning teil on võimalus valida mitme populaarse makseviisi, sh krediitkaardi kasutamise, pangaülekande ja Paypali vahel.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more
x