Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
Tellimuse staatust x
Logige välja
ico 003726681375003726681375

Aeolus'e talverehvid '“ taskukohane ja ohutu

Aeolusi talverehvid on ette nähtud pakkumaks turvalisust ja mugavust temperatuuridel alla 5 °C. Saadaval on enamike sõiduautode markidele ja mudelitele sobivad rehvid, mis kõik pakuvad suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Erinevad suurused tagavad just teie vajaduste rahuldamise. Samuti saate kasutada meie nutikat otsinguvõimalust, mille abil leiate kerge vaevata teie autole sobivad rehvid.

Olemasolevad talverehvid kaubamärgiga Aeolus pakuvad ohutust keerulistes tingimustes ja teevad talvise juhtimiskogemuse palju nauditavamaks. Miks riskida ja osta ebausaldusväärsed kasutatud rehvid, kui saate osta uhiuued talverehvid väga mõistliku hinnaga? Kaaluge meie pakkumist ja te ei kahetse oma valikut.

Kulutõhus viis ohutult sõitmiseks

Aeolus SnowAce AW 02 on võimekas talverehv väikeautodele, mis hoiab sind mobiilsena iga ilmaga. V-kujuline turvisemuster ja rohkete tühikutega pind tagavad veojõu ja stabiilsuse nii lumel kui ka jääl, pakkudes väikeveokile vajalikku haaret, et liikuda ohutult kas linnas või selle piiridest väljaspool. Aeolus SnowAce AW 03 sobib kompaktsetele ja keskmise suurusega autodele ning selle tugev konstruktsioon ning paljud haakuvad servad tagavad kindla käitumise ja hea pidurdusteekonna ka lume ning lörtsiga.

reifendirekt.co.ee pakub teile ülisoodsate hindadega Aeolusi talverehve ning suurepärast klienditeenindust. Tellides kaks või enam rehvi, on kohaletoomine Ühendkuningriigis tasuta. Samuti anname teie käsutusse meie üleriigilise paigaldamise töökodade võrgustiku. Tellige meie e-poest juba täna!

Suur valik ja kõrge kvaliteet:

  • üle 100 erineva rehvimargi
  • rohkem kui 35 000 erinevat tüüpi rehve kõigis meie online-poodides kokku
  • pakume ainult 1A-kvaliteediga rehve

Madalad hinnad:

  • Ostjad räägivad isegi 20 kuni 25% odavamatest hindadest teiste rehvipoodidega võrreldes
  • Kõikide rehvide hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid alates 2 rehvist Eesti piires, v.a. saared