Payment Banner

Päikesepaistelised päevad koos Apollo suverehvidegaMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Juba palju aastaid on India autokummide tootja Apollo olnud edukas. Tahes mitte müüa tooteid, millel on vähe omadusi peale madala hinna, on Apollo aina rohkem kasutanud ja arendanud nüüdisaegseid tehnoloogiaid. Ettevõttele kuulub nüüd ka mitu muud kaubamärki, sealhulgas neist tuntumad Vredestein ja Maloya, 'mis on järjekordseks märgiks, et Apollo kindlaks plaaniks on selles tootmisharus kindlalt oma kanda kinnitada.

Nagu oodatakse igalt tõsiselt tootjalt, pakub Apollo suverehve peaaegu igale sõidukitüübile. Apollo suverehvide eesmärk on tagada ohutus, mugavus ja efektiivsus nii kuivade kui ka märgade sõidutingimuste korral, kasutades erilisi kummist ühendeid, mis tagavad parema haarde ja väikese veeretakistuse. Korralikult uuritud turvisemustrid tagavad piisava vee äravoolu, ühtlane kulumine tagab pikema kasutusea ja madal vibratsioon mugavama sõidu.

Uus täht silmapiiril'™ teatas Saksamaa mainekas ajakiri Auto Bild, viidates rehvi Apollo Amazer 3G jõudlusele, mis saavutati suverehvide karmi testimise ajal. See suurepärane toode on saanud häid hinnanguid seoses toimimisega kuivades ja niisketes tingimustes ning samuti seoses kütusekulu ja kulumiskindlusega. Tugi sisekummita-tüüpi rehvimudel Apollo Amazer 3G, mis on mõeldud suvise ringreisimise suverehvina, on saadaval paljudes suurustes, sobides seetõttu paljudele sõiduautodele.

Aadressil reifendirekt.co.ee saate osta Apollo parimaid '˜suvehitte' parimate hindadega. Tellige meie e-poest kaks või enam Apollo suverehvi ja toome need Ühendkuningriigis tasuta kohale. Klikkige nupule '˜Otsi töökodasid'™, et leida lähim töökoda, ja toome teie uued Apollo suverehvid sellesse töökotta, et saaksite need oma sõidukile kohe ja professionaalselt paigaldada.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more