Payment Banner

Atturo auto – SuverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Teie maastur, mahtur või väikeveok viivad teid vahetevahel kõrvalteedele, kuid enamuse ajast veedavad need siiski mööda siledat asfaltteed sõites. Eriti suvel, kui hullemaks ilmastikutingimuseks on väike vihm, vajate uusi rehve, millel on head maantee-kombeid. Tänapäeval kasutavad paljud moodsad linnamaasturid ja sporttõstukid tänavatel kasutamiseks mõeldud madala profiiliga rehve, mis on kaugel kogukatest, traktorirehvide sarnastest mudas sompamiseks sobilikest rehvidest.

Atturo Az850 rehvid kavandati selliselt, et need vastaksid tänapäeva tsiviliseeritud tarbesõiduki vajadustele. Täiustatud kummisegu, jäik raamistik, suhteliselt madal profiil ja asümmeetriline turvisemuster on ennekõike mõeldud teedel haardumiseks ja mugavuse pakkumiseks. Vähendatud veeretakistus tekitab vähem müra ja vähendab kütusekulu, parem kiire soojuse hajumine tagab omakorda ühtlasema käitumise ja pikema mustri kestvuse.

Head ja taskukohased jooksujalatsid Teie maasturile

Alternatiivina võite eelistada oma võimsale maasturile või sportveokile, mis mööda kaasaegseid teid vurab, Atturo Az800 taskukohaseid Ultra kõrgefektiivseid rehve. Taiwanis toodetud Atturo vahendajamargile, mis kuulub mainekale ettevõttele Federal, toodetud rehvid on valmistatud vastavalt rangetele kvaliteedistandarditele. Nagu ka oma muude toodete puhul pakub Atturo materjalile ja töö kvaliteedist tingitud puudustele kolmeaastast garantiid.

Sellel suvel pakub reifendirekt.co.ee teile tõeliselt soodsaid Atturo maanteel sõitmiseks mõeldud maastikuautorehve, mis sobivad teie maasturile, mahturile või väikeveokile. Ühendkuningriigis pakume tasuta kohaletoomist ja erinevaid makseviise, mis muudavad ostlemise veebis veelgi mugavamaks. Kasutage meie pakkumisi ja saage kvaliteetsed tooted parimate hindadega!

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more