Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid BMW’le

Alates 1929. aastast toodab BMW ülemaailmselt kõrgkvaliteedilisi autosid juhtide meeleheaks. Väga oluline on kasutada õigeid rehve, et sõiduki üle säiliks kontroll kõigis oludes. Tingituna suurest valikust sobilikest rehvidest saad oma BMW’le valida suve, talve või universaalrehvid.

BMW’le disainitud rehvid

BMW on võtnud osa kõikide nende rehvide välja töötamisest, mida kasutatakse praegu olemasolevate mudelite juures. Seetõttu teeb BMW tihedalt koostööd selliste rehvitootjatega nagu

. Rehvid on töötatud välja spetsiaalselt sobima BMW mudelitele. Rehvid , mis on BMW poolt tunnustatud tunneb ära rehviseinal oleva spetsiaalse tähe sümboli või tähekombinatsiooniga “ A ”, millele järgneb täht.

Leia sobivad rehvid oma BMW’le

Järgides teatud tingimusi leiad kergesti sobivad rehvid oma BMW’le. Siiski võib selliste tingimuste tuvastamine olla raskendatud. Uurides rehviseina on märgitud rehvi laius millimeetrites (näiteks 195), millele järgneb profiili kõrgus (rehviseina kõrgus jagatud rehvi laiusega, nt 65) ja velje läbimõõt tollides. Peale seda järgneb kiirusindeks, mis on märgistatud tähega (näiteks H).

BMW’le erinevatele mudelitele sobivad rehvid

Kas omad BMW X-seeria sõidukit ning sõidad ka tihti maastikul? Kui jah, siis vajad usaldusväärseid maastikurehve, mis pakuvad ühtlasi kõrgemat sõidumugavust. Maasturi rehvidel on kvaliteedi, vastupidavuse ja mugavuse osas spetsiaalsed omadused. Juhid, kes omavad

  • BMW seeriat 5
  • BMW seeriat 6
  • BMW seeriat 7

, otsivad tihti rehve, millel on väiksem veeretakistus, madal müratase ja millega kaasneb suur sõidumugavus. Olenemata oma sõiduki mudelist on BMW’le rehvide ostmisel oluline järgida säästlikkust. Võiksid otsida rehve, mille turvis on vastupidav kulumisele ja mis pakuvad samas head sooritust. Selliste rehvide valimine vähendab ka sinu sõiduki kütusekulu.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.