Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
Tellimuse staatust x
Logige välja
ico 003726681375003726681375

Bridgestone sõiduauto talverehvid

Turvaline talvesõit Bridgestone’i rehvidega

Kui taevas muutub halliks ning sügisest hakkab saama talv, siis on juhtidel vaja leida suurepärased talverehvid, et säilitada turvatunne. Miks mitte tutvuda Bridgestone’i valikuga. Alates 1931 tootab Bridgestone kõrgeima kvaliteediga talverehve. Bridgestone tähendab uuenduslikke lähenemisi, mis kaitseb sind ja ka sinu lähedasi kõige karmima talve eest.

Bridgestone on suurepärane haarduvust kõigis ilmasikuoludes

Bridgestone talverehvid on välja töötatud, et toime tulla ka Skandinaavia karmis talves. Just seetõttu hoiavad Bridgestone’i rehvid kontrolli ja juhitavust, kui usaldusväärne sooritus on kriitilise tähtsusega. Läbi uurimustöö ja edasiarendamise on talvise ilma väljakutsed läbi ja lõhki testitud. Kuidas täidab Bridgestone kõik talvised nõudmised? Rehve testitakse järjepidevalt ja nende edasi arendamisse panustatakse maksimaalselt. Talverehvi põhiliseks fookuseks on kindel juhitavus ja kontroll sõiduki üle ja seda alati.

Bridgestone’i talverehvid annavad kõrgeid punkte

Bridgestone tõestab pidevalt, et uuendusmeelne tehnoloogia ja sõitjate turvalisus on esmase tähtsusega uute toodete välja töötamisel. Ettevõte areneb pidevalt, ida on näha ka uue generatsiooni rehvides. Jaapani tootja esmaklassilised talverehvid tulevad toime kõige karmimates tingimustes nii märjal kui ka lumisel teekattel. Bridgestone talverehvid hoiavad sind teel.

Uuenduslik tehnoloogia suuremaks turvatundeks

Bridgestone’i on varustatud väga hästi toimiva sälkude tehnoloogiaga. Isegi karmimas ilmas, hoiab parem haarduvus ja kontaktpind turvalisust. Juhid saavad kasu usaldusväärsest juhitavusest ja maksimaalsest talverehvi stabiilsusest tingituna mustriplokkide jäikusest. Selleks, et kindlustada suurepärast sooritust ja reisijate turvalisust ka suures niiskuses ja märjal pinnasel, on Bridgestone’i rehvisegu varsutatud räniühendiga. Lisaks on palju pandud teadmistele ja tehnoloogiale, et garanteerida väiksemat mürataset.

Bridgestone’i talverehvid veenavad ka karme testijaid

Paljud auto-, moto- ja spordiajakirjad k.a Saksamaa Autoklubi ADAC testivad regulaarselt tooteid. Nende kohaselt on Bridgestone’i talverehvide teostus suurepärane. Seetõttu on see Jaapani ettevõte võitjana tipus. Hinnangud viitavad samuti sellele, et Bridgestone on ka usaldusväärne aastaringsena. Kõik rehvid on tulemuslikud väljakutsetes k.a siis kui tekib lumi ja jää.

Suur valik ja kõrge kvaliteet:

  • üle 100 erineva rehvimargi
  • rohkem kui 35 000 erinevat tüüpi rehve kõigis meie online-poodides kokku
  • pakume ainult 1A-kvaliteediga rehve

Madalad hinnad:

  • Ostjad räägivad isegi 20 kuni 25% odavamatest hindadest teiste rehvipoodidega võrreldes
  • Kõikide rehvide hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid alates 2 rehvist Eesti piires, v.a. saared