Payment Banner

Bridgestone'i lamellrehvid - kõrgeim tulemuslikkus ja täiuslikkus iga ilmagaMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Hetkel maailma suurim rehvitootja Bridgestone on enam kui uskumatult edukas ettevõte. Üle kogu maailma on Bridgestone autojuhtidele üheks kõige ihaldatumaks preemium kaubamärgiks, suurepärase toimimise garantiiks ja kompromissituks kvaliteediks. Bridgestone'i tooteid pakutakse originaalvarustusena enamike oluliste autotootjate paljudele mudelitele ja see kaubamärk on esmaklassiliste rehvide asendamisturul üks kõige konkurentsivõimelisemad.

Kui olete huvitatud väga võimekatest aastaringsetest rehvidest, siis meie e-pood pakub Bridgestone'i rehve, mis sobivad paljudele erinevate sõidukite mudelitele. Lisainformatsiooni saamiseks sirvige kas meie kataloogi või kasutage meie intelligentset otsingut, mille abil leiate lihtsalt toote, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.

Silmapaistev aastaringne tulemuslikkus Bridgestone'i aastaringsete rehvidega, mis on saadaval veebisaidil reifendirekt.co.ee

Preemium-lamellrehvidelt oodatakse kõrget turvalisust, mugavust ja vastupidavust kõikide äärmuslike ilmastikunähtuste korral ja piisavat turvalisust isegi rasketes talvetingimustes. See on täpselt see, mida Bridgestone A001 saavutab. See eriline väljaarendatud ränidioksiidist kummisegu jääb elastseks ja täiesti töökorda märkimisväärselt laia temperatuuriskaala juures, võimaldades teil täielikku kontrolli ja head pidurdusvõimet nii kuumal asfaldil kui ka külmunud teekattel. Briti autojuhtidel on kindlasti huvitav teada, et Bridgestone A001 aastaringsed rehvid toimivad veenvalt märgades oludes, pakkudes suurepärast käsitsemist ja maantee kiiruse stabiilsust, kõrget vesiliu vastupanu ja väga tugevat pidurdamisvõimet.

reifendirekt.co.ee pakub ihaldatud Bridgestone'i aastaringseid rehve väga konkurentsivõimeliste hindadega. Täiendava mugavuse huvides on kahe või enama rehvi tellimise korral Ühendkuningriigis kohaletoomine tasuta.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more