Payment Banner

Continental sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Esmaklassiline sõit Continental’i suverehvidega

Continental’i suverehvid on juba pikemat aega olnud juhtival kohal, kui küsimus on turvalisusest ja mugavusest. Lisaks suunab tootja tähelepanu ökoloogilisele väljundile töötades välja suve ja talverehve. Seda on näha suuremas rehvi läbisõidus, madalas veeretakistuses, kütusesäästlikkuses ja tunduvalt madalamas CO2 eritumises.

Continental on turuliider sõidukite originaalvarustuses

Paljud autotootjad üle maailma usaldavad Continental’i suverehve ehitades oma sõidukeid üles. Iga neljas sõiduk, mis väljub tootmisliinilt omab Continental’i suverehve. Need rehvid kindlustavad hea vastupidavuse, sujuva sõidu ja suure läbisõidu. Seetõttu ei ole üllatuseks, et paljud auto omanikud otsustavad kõrgkvaliteediliste Continental’i suverehvide kasuks.

Uuenduslik tehnoloogia ja edasiarendamine

Autotootjad ja ka autode omanikud üheselt hindavad Continental’i rehvi kogemust. Nimelt tõstavad Continental’i rehvid pidevalt latti kõrgemale suverehvide juhitavuse ja mugavusega. Pidev uurimustöö ja arendamistöö on viinud suverehvideni, mis saavad suurepäraselt hakkama vesiliu tekkimise riskist. Lisaks on rehvide haarduvuskadu viidud miinimumini.

Continental’i suverehvid veenavad eksperthindajaid

Viimase paari aasta jooksul on Continental töötanud palju selle nimel, et toodetel oleks tehniline eelis. Seda on eriti näha ajakirjade testi tulemustes. Continental’i rehvid võidavad tihti esikohti. 2012. aastal on Saksamaa väljalase „Auto Motor und Sport” kinnitanud, et Continental’i rehvid tulevad suurepärase ja turvalise juhitavusega, minimaalse haarduvuskadu, madala veeretakistuse ja suurepärase vesiliu vältimise omadustega. Kõrgemad punktid jagas Continental’i suverehvidele ka Saksamaa ajakiri „Firmenwagen”.

Continental’i suverehvid on ideaalsed esmaklassilistele sõidukitele

ContiPremiumContact rehviga on Continental spetsiaalselt välja töötanud rehvi, mis on sobilik esmaklassilistele sõidukitele. Märgades oludes suunab unikaalne soonte muster vee rehvi pinnalt kergesti eemale, vähendades vesiliu tekkimise riski. Olenemata ilmastikuoludest on sportlik ja turvaline sõiduelamus garanteeritud.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more