Payment Banner

Continental sõiduauto talverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Ole kõigeks valmis Continental’i talvrehvidega

Jäine aastaaeg on peagi saabumas, mis tähendab, et oleks aeg hakata atuosid ette valmistama karmidesse temperatuuridesse. Halb nähtavus, märg teekate, miinuskraadid, lumi ja must jää on talvel tavalisteks nähtusteks. Seetõttu on väga oluline leida usaldusväärne kvaliteettoode vahetades suverehvid talverehvide vastu. Soovitame Continental’i talverehve nagu näiteks ContiWinterContact

Ole kaitstud Continental’i turvisemustriga

Parem jõudlus pidurdamisel nii märjal kui ka jäisel teekattel on Continental’i talverehvide üheks kvaliteedi tunnuseks. Spetsiaalne turviseplokkide ja sälkude paigutus tagab fenomenaalse haardumise, lõigates lumme väga efektiivselt. Rehvide turvalisus talvistelt libedatel teedel on tagatud ka Continental’i tugevast turvisemustrist. Niiskusel ei ole kohta Continental’i talverehvil, mis vähendab vesiliu tekkimise riski märkimisväärselt. Isegi kõige raskemates teeoludes on nende rehvide eelised ilmselged: tunduvalt parem läbisõit, hästi reageeriv juhitavus, lühem pidurdusmaa ka suuremate kiiruste juures.

Continental’i talverehvid: ühtlane rõhk ja väiksem hõõrdumine

Välja töötatutuna tasemel spetsialistide poolt on Continental’i talverehvid vastupidavamad. Rehvide jäikus ja rõhu jagamine on eeliseks kogu kontaktpinna ulatuses. Tugev kontakt rehvi ja teekatte vahel hoiab sinu pere turvaliselt teel.

Continental’i pidev arendamine

Eriti Continental’i talverehvide areng ContiWinterContact’i näol on kestev protsess. Vaadates tagasi aastate pikkusele kogemusele, tehes jätkuvalt uurimustööd ning soodustades arengut, saab Continental garanteerida nii maksimaalset mugavust kui ka turvalisust, mistõttu ei omagi tähtsust kui intensiivsekt talv kujuneb. Continental paneb väga suurt rõhku parandamaks talverehvidele olemasolevaid materjale, et pakkuda kasutajale parimat võimalikku toodet, mis tagaks turvalise sõidu ka kõige raskemates oludes nagu seda teeb Continental ContiWinterContact TS 850!

Lihtsalt parim: Continental talverehvid annavad parimaid testi tulemusi

Ülemaailmselt tuntud autoajakirjad testivad regulaarselt kõrge kvaliteediga talverehvide sooritust. Continental’i talverehvid veenavad jätkuvalt kriitikuid, mida kinnitavad iga aastased suurepärased hinnangud. Suur valik Continental’i talverehve ContiWinterContact ei ole ainuke väljapaistev Continental’i usaldusväärne talverehv. Talverehvidel on erinevad väljakutsed võrreldes suverehvidega. Suverehvide huvi korral tutvu lähemalt:
  • ContiEcoContact
  • ContiSportContact
  • ContiPremiumContact
Kui sa otsid esmaklassilist kvaliteeti, mis vastaks ka kõige suurematele nõudmistele, vali Continental. Sõiduautorehvid rahvusvahelise rehvitootja poolt on meie soovitus, kui sa ei soovi riskida turvalisuse ja mugavuse osas ning seda eriti talvel.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more