Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
Tellimuse staatust x
Logige välja

003726681375003726681375

Cooperi talverehvid - väärtusta turvalisust

Üle 100-aastase kogemusega rehvitootmises on Cooper üks tootmisharu kõige austatumaid kaubamärke. Oma paljude erinevate kvaliteetsete toodete ja pakkumistega on tänapäeva Cooperi kataloog ahvatlevam kui kunagi varem. Kvaliteedi ja hinna suhe on selle ettevõtte toodete põhinäitajaks ning veebisaidilt reifendirekt.co.ee leiate alati just teie vajadustelele sobivad Cooperi rehvid – seda väga konkurentsivõimeliste hindadega!

Külmaks aastaajaks pakub meie e-pood laias valikusCooperi talverehve igas suuruses sõiduautodele, maasturitele ja tarbesõidukitele. Discoverer ja Weather-Masteri tootegrupid sisaldavad mudeleid, mida saab talvel kasutada, sealhulgas ökonoomseid rehve linnaautodele, mugavaid ringireisimise rehve pereautodele, suure jõudlusega rehve ja 4x4 talve-spetsialiste.

Muutke ohutus koos Cooperi talverehvidega oma prioriteediks - saadaval veebisaidil reifendirekt.co.ee

Cooper Weather-Masteri rehvimudelite korral kasutatakse kvaliteetseid materjale, valjaarendatud suunavat turvisemustrit ja 3D Sipe-tehnoloogiat, et pakkuda talvistes tingimustes absoluutset kindlust. Cooper Weather-Master S/T2 ja S/T3 rehvid on mõeldud kompaktsetele ja keskmise suurusega autodele, Weather-Master SA2 mudel loodi spetsiaalselt kõrgjõudlusega autode jaoks ja Weather-Master WSC sobib ideaalselt maasturitele.

Spetsiaalselt maasturitele ja 4x4 sõidukitele mõeldud Cooper Discovereri tootevalik tagab järeleandmatu veojõu ja kontrolli karmide talvetingimuste korral - kasutades jää ja lumega haardumiseks uusimat ränidioksiid-kummisegu ning tipptasemel disainilahendusi. Discoverer M+S Sporti ja M+S2 rehvid sobivad kõrgjõudlusega maasturile, samas kui Discoverer M+S on suurepärane toode maastikusõidukite jaoks.

Tellige Cooperi talverehvid veebisaidilt reifendirekt.co.ee ja saage kasu meie suurepärastest hindadest ning kvaliteetsest klienditeenindusest, nagu tasuta kohaletoimetamine Ühendkuningriigis kahe või enama rehvi tellimise korral!