Payment Banner

Dunlop sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Sportlik sõidumugavus Dunlop’i suverehvidega

Tingituna kestvast uurimus- ja arendustööst, suudab Dunlop pakkuda tunduvalt parema teostusega suverehve iga uue generatsiooniga. Uusimad Dunlop suverehvid paistavad silma harmoonilise juhitavusega nii kuival kui ka märjal teekattel.

Uuenduslik tehnoloogia sportlikuks sõiduelamuseks

Kõik Dunlop’i arengud omavad ühte eesmärki – ideaalne kombinatsioon turvalisusest ja juhtimiskontrollist. Lisaks viib madal veeretakistus kütusesäästu ja madala CO2 eritumiseni. Dunlop’i suverehve iseloomustab ka vähene müra ja suurepärane sooritus pidurdamisel. Dunlop’i suverehvidel on kõrge turvalisuse tase vesiliu tekkimise suhtes ja lisaks kindlustatud manööverdamise täpsus. Eelnev võimaldab juhil kiiremini tulla toime muutuvate oludega.

Spetsiaalsed Dunlop’i sportlikud suverehvid

Dunlop baseerub nn “touch” tehnoloogial oma kõikides arengutes. See annab juhile pidevat tagasidet, kui heas suhtes on suverehvid sõiduki ja teega. Dunlop’i sportlik tooteliin on eriti populaarne juhtide seas. Näiteks on suverehv SP Sport 01 ideaalne rehv keskmistele ja luksuslikele autodele. Selle rehvi teeb eriliseks mitte kindlasuunaline vaid asümmeetriline turvisemuster. Nimelt on rehvi kontakpind jaotatud kolme ossa. Lisaks on Dunlop’i suverehvid ka eriti tugevate külgedega, mistõttu võib kindel olla rehvi stabiilsuses ja ka täpsuses juhtimisel.

Dunlop’i suverehvidel on kõrgelt hinnatud

Saksamaa üks kõige mõjukam autoühing ADAC on 2012. aastal andnud parimaid hindeid Dunlop’le. Testijad tegid kindlaks, et Dunlop’i suverehvid näitavad suurepärast sooritust ühtlasi nii kuival kui ka märjal teekattel. Turvise vähene kuluvus tagab pika sõidurõõmu. Saksamaa ajakiri “Auto Motor und Sport” nimetab Dunlop’i suverehve kui väga soovitatavaks. Hindajad leidsid, et suurteks eelisteks olid jõudlus manööverdamisel, vesiliu riski vältimine ja hea kiirendamine kuivades oludes.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more