Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Dunlop sõiduauto talverehvid

Peale igat hooaega veenavad

Dunlop’i talverehvid enda kvaliteedis ja usaldusväärsuses. Ükskõik, kas sajab vihma või lund, Dunlop’i talverehvid garanteerivad optimaalse soorituse ilmastikuoludest hoolimata. Dunlop’i talverehvid näitavad pidevalt juhtivate autoajakirjade testimisel oma tugevust. Juba kümnendeid on juhid usaldanud Dunlop’i talverehvide suurepärast sooritust. Konkurentsitu teostus haarduvuses ja pidurdamisel, teeb Dunlop’i talverehvid täiesti soovituslikuks.

Dunlop’i uuenduslikud tehnoloogiad maksimaalseks turvalisuseks

Dunlop’i talverehvid läbivad pidevalt arenguettappe, mistõttu on need uuesima tehnoloogiaga. Uuenduslik sälkude konsept ja turvise sooned, mis on paigutatud V-kujulisse turvisemustrisse on selle tõestuseks. Kindlasuunaline profiil lubab efektiivset pidurdamist ka kõige keerulisemates oludes. Vesiliu tekkimise suhtes on Dunlop’i talverehvid edukad tingituna uuenduslikust viisist vee tõrjumises, mis tõstab ka rehvide turvalisuse taset. Igat sõidukit on kerge juhtida ja juhtid tunnevad turvalisust ja kindlust sõites Dunlop’i talverehvidega.

Madal müratase ja kõrgtasemel mugavus

Uute talverehvide väljatöötamisel keskendub Dunlop madala mürataseme, sõiduelamuse ja mugavuse saavutamisele. Uuenduslik konsept soontest ja kesksetest turviseplokkidest, võimaldab väga madala mürataseme ja seeläbi pikamaasõidu mugavuse.

Pidev uurimus- ja arendustöö koos kvaliteedi kontrolliga

Dunlop’i talverehvidega saavad juhid toote, milles on kasutatud kaasaegset tehnoloogiat. See on omakorda saavutatud pideva uurimus- ja arendustöö tulemusel. Seetõttu on Dunlop’i talverehvid jõudnud kvaliteeditasemele, mis väljub igapäevaelu väljakutsetest. Pidev kvaliteedi kontroll kindlustab selle, et iga rehv tuleks maksimaalse teostusega. Juhid, kes nõuavad rohkem oma talverehvidest, saavad alati olema täiesti rahul, sest Dunlop’i rehvid on tooted, mis tulevad toime ka karmimas ilmas.

Suurepärane Dunlop’i rehv igale sõidukile

Dunlop pakub erinevaid mudeleid, millest leidub igale sõidukile sobilik. Lisaks nende rehvide tähelepanuväärsetele omadustele ja optimaalsele kontaktpinnale, üllatavad Dunlop’i rehvid ka suurepärase disainiga. Nimelt näevad need talverehvid head välja iga väikse ja keskmise suurusega sõiduki all. Pole üllatav, et paljud autotootjad valivad Dunlop’i rehvid oma sõidukite originaalvarustuse hulka.

Dunlop’i rehvid võidavad testides

Dunlop’i talverehvid näitavad regulaarselt oma sooritust testides. Saksamaa ajakiri „Stiftung Warentest”, mida seostatakse globaalselt tuntud märgiga „Geprüfte Sicherheit” (turvalisus garanteeritud), tunnustab Dunlop SP Winter Sport 4D rehve hinnanguga „hea”. Seda tuginedes rehvi headele omadustele märgades tingimustes ja sarnaselt suurepärasele teostusele lumistel teedel. Veelkord on tõestatud, et Dunlop talverehvid täidavad kolm kõige tähtsamat kriteeriumit: üleüldine turvalisus, kindlus ja hea juhitavus.

Suur valik ja kõrge kvaliteet:

  • üle 100 erineva rehvimargi
  • rohkem kui 35 000 erinevat tüüpi rehve kõigis meie online-poodides kokku
  • pakume ainult 1A-kvaliteediga rehve

Madalad hinnad:

  • Ostjad räägivad isegi 20 kuni 25% odavamatest hindadest teiste rehvipoodidega võrreldes
  • Kõikide rehvide hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid alates 2 rehvist Eesti piires, v.a. saared