Payment Banner

Falken sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Ei midagi keerulist – Falken’i suverehvid otse koju kätte. Reifendirekt.co.ee suur tootevalik ja hea teenindus, kus madalad hinnad on fakt.

Falken’i suverehvid ei paku ainult rohkem sõidurõõmu vaid ka turvalisust ja kütusesäätlikkust samaaegselt. Kas juht ihaldab sportlikku või jõulist juhitavust, Falkenil on igale ootusele vastav suverehv.

Proovitud ja testitud Falken’i sportrehvid

Sportrehvid nõuavad väga täpset juhitavust koos väga kõrgtasemelise stabiilsusega, mida Falken suudab raudkindlalt pakkuda. Rehvi turvise disain, millel on pikisooned ja risti, annavad rehvile head omadused vesiliu vältimise osas. See võimaldab väga kiiret ja neutraalset juhtimistunnetust märjal teekattel.

Kõrgtase suvistel teedel

Falken suverehvide kvaliteet on pidevalt edasi arendatud ja hinnatud. Suurem kontaktpind tagab parema kontrolli kogu sõiduki üle kõigil teekatetel ja kiirustel. Rehvisegu polümeeride ja süsinikuga on üle võetud võidusõidu standarditest. Perfektne kombinatsioon sportlikust juhitavusest ja vähendatud vesiliu tekkimise riskist.

Mugav ja ökonoomne

Falken’i suverehvid pakuvad parimat haarduvust nii kuival kui ka märjal teekattel. Sümmeetriline turvise serva muster ja neli pikisoont kindlustavad optimaalse haarduvuse. Lisaks tähendab madal veeretakistus väga mugavat sõiduelamust. Falken’i rehvid on pikast eluaest tingituna ka väga ökonoomsed.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more