Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
Tellimuse staatust x
Logige välja

003726681375003726681375

Fulda sõiduauto suverehvid

Fulda suverehvid

Fulda pakub rehve Saksamaale tuntud esmaklassilise kvaliteediga. Asutatud 1900. aastal vaatab rehvitootja Fulda tagasi pikajalisele edulisele ajaloole. Alates 1962. aastast kuulub Fulda rehtitootja Goodyear’i gruppi ning pakub kõrgkvaliteedilisi rehve väga madala hinna juures. Ettevõtte edukus tuleneb innovaatilisest vaimsusest ja kestvast uurimus- ning arendustööst.

Fulda suverehvid esindavad Saksamaa esmaklassilist tehnoloogiat

Fulda keskendub oma rehvide juures eriti maksimaalsele turvalisusele ja suurepärasele sõidumugavusele. Fulda suverehvid pakuvad paremat haardumist ja juhtimistäpsust kõikidel pinnastel ja kõikides ilmastikuoludes. Turvise sooned on kallutatud kaheti, mis garanteerib sujuvama veeremise ning tõhusama vee ärajuhtimise vesiliu riskiga olukordades. Seega on Fulda suverehvid täiuslik sümbioos:
  • Turvalisusest
  • Mugavusest
  • Efektiivsusest

Garanteeritud suur läbisõit

Sõidukid sõidavad tuhandeid miile Fulda suverehvidega, mida garanteerib alatine turvalisus ja kõrgeimad kvaliteedi standardid. Olenemata kiirusest näitavad rehvid ühtlast kulumist ning madalat veeretakistust. Eeliseks on samuti kütusesäästlikkus, mis tuleneb innovaatilistest tehnoloogiatest. Saksamaa tuntud kvaliteedikontrolli ühendus TÜV-Süd tõendas Fulda suverehvide kvaliteeti 2012 aastal. Kas sul on kõrged nõudmised suverehvidele? Fulda täidab need!
^