Payment Banner

Goodride sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Goodride’i suverehvid

Goodride hindab suverehvide juures enim turvalisust. Seetõttu testitakse rehvide kvaliteeti pidevalt läbi erinevate testide, katsete ja uuenduste. Lisaks investeeritakse ettevõtte aastasest tulust suur osa uurimustöösse ja uute rehvide edasiarendamisse.

Goodride’i suur valik rehve erinevatele vajadustele

Tingituna märkimisväärselt suurest portfellist, saab Goodride alati pakkuda täpselt sellist rehvi, mida vajad. Goodride’i suverehvidel on uuenduslik profiil, mis kindlustab suurepärase haarduvuse ja stabiilsuse nii kuival kui ka märjal teekattel, millele lisandub vähendatud veeretakistus mugavustaseme tõstmiseks.

Goodride säästab garanteeritult raha

Kasutades esmaklassilisi materjale ja spetsiaalset rehvisegu, garanteerivad Goodride’i rehvid maksimaalse soorituse. Lisaks on Goodride’i rehvid väga vaiksed kõikidel kiirustel, mis on tagatud madala veeretakistuse tõttu.

Soodsad kõrgkvaliteedilised suverehvid

Goodride’i suverehvid tõestavad alati, et juhid ei pea alati suurt summat välja käima, et saada kvaliteetrehvide omanikuks. Vaatamata madalale hinnale pakuvad Goodride’i rehvid kõrget kvaliteeti ning turvalist sõiduelamust. Loomulikult on mõned erinevused tuntud brändidega võrreldes, aga Goodride’i kliendid saavad siiski nautida head valiteeti ja toredat sõiduelamust.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more