Payment Banner

Goodyear sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Sõida mugavalt Goodyear’i suverehvidega

Goodyear on juba aastaid olnud juhtivate rehvitootjate seas. Pidevalt uusi ja innovatiivseid tehnoloogiaid tutvustades, suudab ettevõte pakkuda suverehve, mis täidavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Goodyear’i suverehvid on viimastel aastatel oma taset märkimisväärselt tõstnud.

Goodyear’i innovatiivne suverehvide tehnoloogia

Viimastel aastatel on Goodyear saanu väga palju tähelepanu oma uuenduslike tehnoloogiate tõttu. Näiteks on Goodyear’i toode OptiGrip juures tutvustatud revolutsioonilist „Smartwear” tehnoloogiat, mis suurendab rehvi vastupidavust läbi lisa soonte ja kummikihtide. Seetõttu saavad Goodyear’i rehvid pakkuda optimaalset teostust kogu rehvi eluea vältel. 2009 aastal tuli Goodyear välja ka uuendusliku EfficientGrip rehviga, millel on kütust säästev tehnoloogia.

Suurepärane rehv igale sõidukile

Goodyear’i suverehvid teevad iga sõidukiga sõitmise puhtaks rõõmuks. Goodyear’i suverehvide peamised tugevused saavad ilmselgeks maksimaalse haardumise näol kuival ja märjal teel. Goodyear pakub suurepärast rehvi igat tüüpi sõidukitele: mugavad rehvid pereautodele, laiemad rehvid sportautode jne.

Goodyear’i suverehvidele parimad hinnangud

Tingituna uuenduslikust tehnoloogiast, saavad Goodyear’i suverehvid pidevalt parimaid hindeid. Saksamaa “Autobild Sportscars” on 2012. aastal Goodyear’le omistanud tiitli “ideaalne”. Hinnangus on selgitatud, et Goodyear’i suverehvid on ideaalsed erinevates ilmastikuoludes nii kuival kui märjal teekattel. Nendel suverehvidel on hea kiirendus kuival ja märjal teel, mugav juhitavus ja väga väike müratase. Saksamaa ekspertajakiri “Sportauto” kohaselt näitab Goodyear’i Eagle F1 Asymmeetric 2 rehvid tõelist sooritusvõimsust märjal teekattel. Seetõttu võitis see kvaliteetrehv kõrgeimad punktid peaaegu kõigis hinnatud kategooriates.

Parim kvaliteet ja taskukohased hinnad

Goodyear’i suverehvide tippkvaliteet ei ole kõrge hinnaga, mistõttu saab väiksema raha eest rohkem. Seetõttu ei ole üllatuseks, et juhid ja autotootjad valivad Goodyear’i, et oma autosid varustada esmaklassiliste suverehvidega.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more