Payment Banner

Goodyear sõiduauto talverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Goodyear’i talverehvid vastavad ka kõige suurematele nõudmistele

Ameerika rehvitootja Goodyear on üks maailma suurimaid rehvitootjaid. Alates 20. sajandi algusest on Goodyear varustanud autosid kõrgkvaliteediliste rehvidega. Mercedez-Benz, BMW ja Volkswagen on teiste hulgas need autotootjad, kes varustavad oma autosid Goodyear’i kvaliteetrehvidega. Iseenesest mõistetavalt kehtivad Goodyeari tuntud kvaliteedi standardid ka talverehvidele. Suurepärast juhitavust, sõidumugavust koos suure turvalisusastmega võib 100% seostada Goodyear’i talverehvidega.

Uus generatsioon talverehve

Goodyear’i põhiprintsiipideks on pidev tooteareng koos kestva uurimustööga. Üheks heaks selliseks näiteks on Goodyear UltraGrip talverehvid. Varustatuna spetsiaalsete 3D-sälkudega, saavad talverehvid näidata suurepärast teostust ka kõige karmimates talvistes oludes nii jääl kui ka lumes. Isegi sellistes olukordades säilitab sõiduk oma stabiilsuse äkilistel manööverdamistel ja pidurdustel. Kokkuvõttes annab see juhtidele alatise turvatunde.

Veenvad hinnangud Goodyear’i talverehvidele

Nii nagu ka varasemalt, Goodyear’i talverehvide uusim generatsioon on saanud osaks parimatest hinnetest Saksamaa ajakirjade „Autozeitung” ja „Auto Club Europa” (ACE) poolt läbi viidud testides. Nende talverehvide tasakaalukus ja kõrgel tasemel turvalisus lumistel teedel sai esile tõstetud. Isegi märgades oludes näitavad Goodyear talverehvid tähelepanuväärset turvalisust. Goodyear’i talverehv on ka vesiliu riski puhul veenva sooritusega.

Innovatiivne tehnoloogia suurima sõidumugavusega

Goodyear’i rehvid on kõikides ilmastikuoludes suurepärase teostuse tagamiseks varustatud uusima tehnoloogiaga. Goodyear UltraGrop 8 töötab 3D-BIS tehnoloogial (turviseploki sulguv süsteem), mis on kasutuses üle terve rehvi kontaktpinna. Seda tehnoloogiat implementeerides suurendas Goodyear rehvidel olevate sälkude arvu. Tulemuseks on kasutajate võit haarduvuses nii lumes kui jääl. Selleks, et garanteerida suurimat turvalisust kuivadel ja märgadel teedel, kasutab Goodyear talverehvide puhul jäikasid ja tugevaid turviseplokke. Eelneva tõttu leiutasidki Goodyear’i insenerid 3D lukustuva efekti. Niipea, kui turviseplokid puutuvad kokku teekattega, sälgud lukustuvad. Selle tulemuseks on eriti tugev jäikus, mis on vajalik kergeks ja turvaliseks juhitavuseks nii kuival kui ka märjal teekattel.

Goodyear talverehvidega madal müratase ja kütusesäästlik sõit

Goodyear’i talverehvid ei tee juhtimist lihtsalt mugavamaks vaid ka turvalisemaks koos muude omadustega. Goodyear on suutnud järjepidevalt vähendada veeretakistust, mille tulemuseks on väiksem kuluvus, suurem kütusesäästlikkus ja ühtlasi ka väiksem CO2 eritumine. See on suurepärane juhtidele ja ühtlasi keskkonnale.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more
x