Rehvid Hyundai’le

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Mark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:
Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.

Hyundai on üks uusimaid autotootjaid turul. Ettevõte asutati aastal 1969 ja kaheksa aastat hiljem esitlesid nad oma esimest mudelit. Kokkuvõtteks sai Hyundai’st üks maailma suurimad autotootjaid, kelle mudelid müüakse üle kogu maailma.

Hyundai toodab keskklassi autosid, väikebusse, maastureid ja sportautosid. Hyundai’le sobilike rehvide valik on väga suur. Peaaegu iga tootja rehv on sobiv nendele sõidukitele. Ühe suurima autotootjana teeb Hyundai koostööd erinevate rehvitootjatega. Hyundai i10, i30 ja Elantra mudelid varustatakse Hankook rehvidega. Hyundai Accent on originaalis varustatud Michelin Energy rehvidega. Olenemata sinu Hyundai mudelist reifendirekt.co.ee leiad kindlasti sobivad rehvid.

Sobivad rehvid igale Hyundai mudelile

Mudelid nagu Hyundai i10, i20 ja i30 on tavaliselt varustatud rehvidega vahemikus 155 ja 165 mm. Suuremad mudelid nagu näiteks Hyundai Grandeur juures kasutatakse rehve mõõdus 225/60 R16. Võid samuti valida järgmiste mõõtude seast:

  • 235/55 R17
  • 235/45 R18
  • 235/45 R19

Maasturite osas nagu Hyundai Tucson võid valida laiemad rehvid (kuni 245 mm). Rehvimõõdu sobilikkuses saad veenduda oma Hyundai auto dokumentidega tutvudes. Soovitame kasutada rehvi suurusi, mis on tootja poolt heaks kiidetud.

x