Payment Banner

Hankook sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Hankook suverehvid

Hankook ettevõte asutati 1941. aastal ja kuulub seega uusimate rehvitootjate gruppi. Alates 1996 on rehvitootja olemas ka Euroopas. Olenemata lühikesest ajaloost on see ettevõte suutnud võita koha ühest juhtivatest rehvitootjatest. See väljendub ka selles, et paljud autotootjad nagu näiteks Volkswagen, Renault, Volvo ja Ford valivad oma erinevate sõidukite originaalvarustusse kvaliteetrehvid Hankook sortimendist.

Hankook – muljetavaldav mugavus ja juhitavus

Hankook suverehvid rõõmustavad väiksema veeretakistuse ja madala veeremismüraga. Tegemist ei ole mitte ainult suurema ökonoomsusega vaid ka juhi mugavuse maksimaliseerimisega. Lisaks on Hankook suverehvide eripäraks:
  • Suurepärane täpsus manööverdamisel
  • Parem kindlasuunaline stabiilsus
  • Väljapaistev juhitavus

Õige haarduvus igal pinnasel

Kas kuival või märjal teekattel, Hankook suverehvid näitavad alati paremat haarduvust ja juhitavust. Rehvi erakordset teostusvõimet täiendab hästi balanseeritud ja ühtlaselt jaotuv kontakt surve.

Hankook suverehvid avaldavad testides muljet

Tuntud ajakirjad hindavad Hankook suverehve väga hea sõiduomaduse ja turvalise sõiduelamuse eest. 2012. aasta Saksamaa ajakirja "Sport Auto" suverehvide testis võitis selle Korea rehvitootja rehv parima positsiooni pidurdamise eest. Pidurdades kiiruselt 96 km/h jõudis Hankook rehv täieliku peatumiseni 8 m varem kui väikseima hinde saanud konkureeriv rehv.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more