Payment Banner

Korduma kippuvad küsimused

 1. Mis on DEX?
 2. Küsitluse tulemus: Kuidas hindavad autojuhid EL-rehvitähistuse kriteeriume?
 3. Kuhu on DEX märgitud?
 4. Kas DEX kehtib ka talverehvide puhul?
 1. Mis on DEX?

  Euroopa juhtiv online-rehvimüüja Delticom viis 15 Euroopa Liidu maa autojuhtide hulgas läbi küsitluse, milles tuli hinnata tähtsuse järgi EL-rehvitähistuse kolme kriteeriumit.

  Küsitluse põhjal koostatud EL-tähistuse kriteeriumide järjestus on DEXi (Delticomi Efektiivsusklassi Indeks) aluseks. DEX koosneb seega üksikutest EL-rehvitähistuse kriteeriumidest ja nendele antud hinnangutest.

  DEX on abiks rehvide ostul. Delticomi online-poodides näidatakse DEX ära ühe- kuni viietärnises hinnangusüsteemis.

  Mida rohkem tähti DEX sisaldab, seda enam vastab rehvi efektiivusklass küsitletud autojuhtide eelistustele.

  NB! DEX kehtib ainult suve- ja aastaringsete rehvide puhul! 2. Küsitluse tulemus: Kuidas hindavad autojuhid EL-rehvitähistuse kriteeriume?

  Turvalisusust peetakse olulisemaks kui säästlikkust. Rohkem kui pooled küsitletutest pidasid haarduvust märjal teekattel kõige tähtsamaks EL-rehvitähistusega ära näidatud rehvi omaduseks. 25 protsendiga on küsitluses teisel kohal rehvide veeretakistus. Vähimtähtis oli küsitluses osalenutele rehvide müra. 3. Kuhu on DEX märgitud?

  DEXi kasutavad eksklusiivselt Delticomi online-poed. Te näete DEXi oma rehvide otsingutulemustes ja rehvide detailide all. 4. Kas DEX kehtib ka talverehvide puhul?

  EL-rehvitähistus ei sisalda sõiduomadusi lumisel ja jäisel teekattel. Seetõttu soovitame talverehvide ostul lugeda hinnanguid rehvitestiportaalis Rehvitest.com.x