Korduma kippuvad küsimused

 1. Kas hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid?
 2. Kas maksmine krediitkaardiga on turvaline?
 3. Kas te saate garanteerida, et hinnad ei tõuse?
 4. Kui palju maksab kauba toimetamine Eesti saartele?
 5. Mida tähendab IBAN?
 6. Milliseid maksevõimalusi pakute?
 1. Kas hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid?

  Toodud hinnad sisaldavad juba käibemaksu ja transpordikulusid Eesti piires. Aktuaalsed kohaletoimetamis- ja maksetingimused leiate siit. 2. Kas maksmine krediitkaardiga on turvaline?

  Jah! Iseasi kui võimaldate mittevolitatud isikutele juurdepääsu oma krediitkaardi andmetele. Paljud müügifirmad kasutavad andmete edastamisel šifreeringut, nii et kolmandad isikud ei saa Teie krediitkaardi andmeid kuritarvitada. Meie poolt kasutatavat šifreeringut - SSL - Secure Socket Layer - peetakse praegu parimaks. 3. Kas te saate garanteerida, et hinnad ei tõuse?

  Rahvusvahelise rehvituru hinnad sõltuvad pakkumusest ja nõudlusest. Pidev väärtpaberikursi kõikumine näit. dollari ja euro vahel mõjutab vahetult rehvide hinda. Delticom püüab kaupa pakkuda Teie jaoks soodsaima hinnaga! Garanteerime kõik meie aktuaalses tootevalikus äratoodud hinnad. 4. Kui palju maksab kauba toimetamine Eesti saartele?

  Kauba saatmisel Eesti saartele tekkivate lisatranspordikulude tõttu arvestame ühe rehvi kohta 116 EEK lisatasu. 5. Mida tähendab IBAN?

  Lühend IBAN tähendab "International Bank Account Number" ning seda kasutatakse rahvusvahelisteks pangaülekanneteks. IBAN koosneb 2-kohalisest riigikoodist, näiteks Saksamaa puhul "DE", 2-kohalisest kontrollšifrist, 8-kohalisest pangakoodist (nt 25050299) ja 10-kohalisest kontonumbrist, kusjuures lühematele kontonumbritele lisatakse nullid. (Saksamaal on IBAN 22-kohaline, teistes maades võib IBAN aga kuni 30-kohaline olla). Tänu ühtsele koodsüsteemile võimaldab IBAN valesti sisestatud kontoandmeid kiiresti välja selgitada ning sel viisil maksete hilinemist vältida. Paber- ja elektrooniline formaat erinevad mõnevõrra teineteisest. Paberkandjal kirjutatakse "IBAN" numbri ette, mis on omakorda jaotatud neljakohalisteks gruppideks. Elektroonilises formularis kirjutatakse kõik numbrid kokku. Näide paberformulari kohta: IBAN DE89 3705 0299 1234 5678 90. Näide elektroonilise formulari kohta: DE89370502991234567890. Kuna üleminek IBAN-koodile maailma eri paigus veel kestab, soovitame Teil esialgu kasutada saaja panga SWIFT/BIC-koodi. 6. Milliseid maksevõimalusi pakute?

  Pakume Teile võimalust tasuda krediitkaartiga, Paypal'ga või ettemaksuna pangaülekandega. Pangaülekande korral tasute Te kauba eest juba enne selle kättesaamist, mistõttu ei ole Teil võimalik enne makse sooritamist tooteid puuduste suhtes kontrollida. Krediitkaardiga makstes tuleb Teil sisestada oma kaarti number ja kehtivusaeg. Pärast andmete kontrollimist pannakse Teie tellitud kaup teele.x