Payment Banner

Kumho sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Kumho suverehvid

Kumho Tyre ettevõte on Korea rehvitootja, kelle peakontor asub Seoulis. Euroopa esindus asub aga Saksamaal Offenbachis. Kumho Tyre asutati 1960. aastal ja on sellest ajast peale omanud tugevat positsiooni maailma juhtivate rehvitootjate seas. Kumho suverehvid töötati küll algselt välja võidusõiduks, aga on sellest ajast peale olnud edukad ka tavaliikluses. Kas tegemist on auto või veoautoga, Kumho omab suurepäraseid suverehve igat tüüpi sõidukitele.

Rehvivalik suurtele kiirustele

Kumho suverehvid on välja töötatud täitma kõrgemaid ootusi ja turvalisuse nõudeid kõikidel teekatetel. Suurepärane sõidumugavus ja kõrgel tasemel efektiivsus on Kumho suverehvide erilisteks omadusteks. Kliendid saavad parima haarduvusega rehvid, aga seda väga madala hinnataseme juures.

Uusima generatsiooni runflat rehvid

Uuenduslikud ja alles hiljuti välja töötatud Kumho runflat rehvid kindlustavad selle, et saad edasi sõita ka peale rehvirõhu kadumist. Spetsiaalne “silica” ehk räniühendil põhinev rehvisegu võimaldab väga madala veeretakistuse, vähese kulumise ning vastupidavuse. See omakorda tagab nii parema juhitavuse ja mugavuse kui ka väljapaistva efektiivsuse.

Kumho suverehvid on veenvad rehvitestides

Saksamaa suurim autoühendus ADAC hindas 2012. aasta rehvitestis Kumho suverehvid tiitliga “rahuldav”. Testijate avaldas muljet rehvi hea haarduvus, väike kütusekulu ja turvise vastupidavus. Pidurdamine, juhitavus ja stabiilsus võitsid samuti parimaid punkte. Eelnev näitab selgesti, et hea kvaliteet ei pea alati tähendama kõrgemat hinda.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more