Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Mercedes-Benz’le

Mercedes-Benz on maailma õuks populaarsemaid autotootjaid maailmas. Seetõttu pakuvad enamus rehvitootjaid sobivaid rehve Mercedez-Benz autodele. Mercedes teeb koostööd erinevate rehvitootjatega oma originaalvarustuse välja töötamiseks. Automudelid nagu SLK, C ja E klassid on originaalis varustatud Ecopia rehvidega, mida toodab Bridgestone . Mercedes kasutab samuti Dunlop ja Yokohama rehve.

Kasutades parimaid rehve on kindlustatud mugavus

Mercedes autod on tuntud oma kõrgtasemel mugavuse poolest. Mugavus sõltub aga sellest, millised rehvid valida. Valides madala müratasemega kvaliteetrehvid on nii sise- kui ka välismüra automaatselt tunduvalt väiksem. Madal veeretakistus kindlustab väiksema kütusekulu ja pikema rehvi eluea. Kasutades Mercedes-Benz’le sobilike kvaliteetrehve saad parima turvalisuse taseme olenemata ilmastikuoludest. Tingituna paremast vee ärajuhtimisest rehvi pinnalt, pakuvad kvaliteetrehvid maksimaalset kontrolli isegi vesiliu olukorras.
Olenemata sinu sõiduki mudelist reifendirekt.co.ee veebipoest leiad kindlasti sobivad rehvid.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.