Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid MG-le

MG on Suurbritannia kõige traditsioonilisem autotootja. Kui MG Rover ettevõte suleti, siis anti autode tootmine üle firmale “Shanghai Automotive Industry”.
Tingituna vähesest arvust mudelitest on valik rehvidest MG autodele väiksem. MG F mudel on üks MG populaarsemaid autosid ning on originaalis varustatud mõõdus 185/55 R15 rehvidega. Sama suurust kasutatakse ka teiste mudelite juures nagu näiteks MG Trophy. Automudel ning valmistusaasta omavad suurt tähtsust õige rehvimõõdu valimisel. Enne tellimist kontrolli kindlasti andmed üle oma auto dokumentidest.

Suur valik rehve MG autodele

Standardseid mõõtusid kasutatakse enamuse MG mudelite puhul. Sul on võimalus valida sobilikud rehvid oma MG autole paljude erinevate pakkumiste seast. Lisaks rehvidele, mida toodavat tippklassi tootjad, pakume ka soodsa hinnaklassiga rehve. Rohkem informatsiooni erinevate rehvide võimekuse kohta saab aga erinevatest rehvitestidest.
Pööra tähelepanu sellele, et oma MG’le rehve ostes peaksid need lisaks turvalisusele olema ka säästlikud. Rehvide madal veeretakistus võimaldab rehvi pikema eluea ja kindlustab kütusesäästlikkuse.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.