Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Mini’le

Esimene Mini mudel valmistati aastal 1959 British Motor Corporation’i (BMC) poolt. Tänaseks päevaks on müüdud juba üle 5,5 miljoni auto. Mini’l on mitu erinevat mudelit ning reifendirekt.co.ee leiad sobivad rehvid neile kõigile. Mini sõidukid erinevat mitte ainult välimuse vaid ka teostuse poolest. Õigete rehvide valimine sõltub ka auto sooritusest. Originaalvarustuses kasutatakse Mini mudelitel 15 kuni 18 tolliseid rehve. Suur valik sobivaid rehve erinevatele Mini mudelitele on saadaval samuti erinevate rehvitootjate sortimendis.

Originaalvarustuse osas teeb Mini koostööd erinevate rehvitootjatega nagu näiteks Dunlop ja Goodyear. Mini Cooper S Works mudel on varustatud Dunlop SP Sport rehvidega. Teised mudelid on originaalis varustatud Goodyear UltraGrip Performance 2, Excellence ja UltraGrip 7 rehvidega. Samuti saad valida rehvid, mis on toodetud mõne teise rehvitootja poolt.

Sobivad mõõdud igale Mini’le

Üks populaarsemaid mudeleid on Mini Clubman, mille 120 kW version on originaalis varustatud rehvidega mõõdus 175/60 R16. Samuti saad valida laiemad rehvid 195/55 R16 või 205/45 R17. Mini Contryman maasturi mudelile saab valida rehvid laiusega 225 mm. Enne tellimist veendu aga kindlasti, et oled valinud õige mõõdu kontrollides eelnevalt auto manuaalist. Mini’le rehve valides on soovitatav valida rehvid, mis on soovitatud tootja poolt. Sellisel viisil saad olla kindel, et kütusekulu ja müratase on tasemel, mida autotootja soovitab.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.