Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Mitsubishi’le

Mitsubishi on Jaapani autotootja peakontoriga Tokyos ning olnud rahvusvaheline autotootja alates 1917. Tegemist on ühe suurima autotootjaga Jaapanis ning on populaarne ülemaailmselt. Tingituna suurest arvust automudelitest pakub peaaegu iga rehvitootja sobivaid rehve Mitsubishi’le.

Mitsubishi jätkab oma klientidele parimate ja soodsate autode pakkumist. Mitsubishi autod peavad vastu pidama väga erinevates oludes nagu vihm, samuti võidusõit ning ralli. Algselt tegi Mitshubishi koostööd vaid Bridgestone’ga. Mitsubishi Pajero maastur on näiteks varustatud Bridgestone rehvidega. Lisaks kasutab Mitsubishi originaalvarustuse juures Dunlop ja Yokohama rehve.

Vali korrektne rehvimõõt oma Mitshubishi’le

Kui sa ei ole kindel, millist rehvimõõtu ja brändi Mitsubishi sinu sõidukile pakub, siis vaata oma auto manuaali. Enamiku mudelite puhul saad valida erinevate mõõtude vahel, mis on saadaval samuti meie veebipoes. Näiteks Mitsubishi ASX on originaalis varustatud mõõduga 215/65 R16. Valikuvõimalusena on veel järgmisd mõõdud:

    225/60 R16
    215/55 R17
    215/60 R17

Meil on suurim valik erinevaid brände ja suurusi, et leiaksid enda Mitshubishi’le just selle õige rehvi.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.