Payment Banner

Michelin sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Michelin’i suverehvide väljapaistev kvaliteet

Tagasiside näitab ikka ja jälle, et Michelin’i suverehvid on väga populaarsed juhtide seas. Michelin’i suverehvide hea maine tarbijate seas tuleneb paljuski rehvide pikast elueast ja sooritusest. Läbi aastate on seetõttu Michelin’i suverehvid valitud tuntud autotootjate poolt autode originaalvarustuse hulka.

Kestev uurimustöö ja arendamine saavutamaks kõrgtasemelist sõidumugavust

Michelin’i suverehvid läbivad pidevalt uuendamisi. Ettevõte paneb suure protsendi oma aastasest sissetulekust arendamisse ja uurimustöösse. Juhid saavad samuti kasu ettevõtte kogemustest Vormel 1 varustajana. Pidev arendamine tagab suurepärase suverehvide kvaliteedi, mis ei ole sõidumugavuse osas võrreldav teistega.

Suverehvid ka kõige nõudlikumatele

Michelin pakub tasakaalustatud suverehve, mis veerevalt sujuvalt kõigil teekatetel. Michelin’i suverehvid saavad kõrgeid hindeid lühikese pidurdusmaa eest märjal teekattel ning vesiliu tekkimise vältimise eest. Michelin’i suverehvid pakuvad ka maksimaalset turvalisust ja kontrolli kuival teekattel. Lisaks on rehvide heaks omadusteks madal veeretakistus, mugavus, vastupidavus ja pikk eluiga.

Michelin’i suverehvid vähendavad kütusekulu

Kui vaadata kütusesäästlikkust on õige rehvi valimine väga tähtsal kohal. Michelin paneb suurt rõhku töötamaks välja n-ö energiat säästvaid rehve. Selle rehvitüübi fookuseks on efektiivsus ja keskkonnakaitse. Michelin’i suverehvid madala veeretakistusega aitavad vähendada CO2 eritumise hulka. Alates nn „roheliste rehvide” tootmisest 1990ndatel, mängib Michelin suurt rolli globaalse CO2 hulga vähendamisel. Kui kõigil Euroopa autodel ja veoautodel oleksid „rohelised rehvid” säästaks Euroopa 4,5 miljardit liitrit diiselkütust ja 1,5 miljardit liitrit bensiini igal aastal. See on õige rehv, mis viib sõiduki teostuse ja mugava juhitavuse perfektsuseni. Michelin’i suverehvid tulevad suurepäraste omadustega.

Michelin’i tipptasemel tulemused

Saksamaa väljaanne „Gute Fahrt” leiab Michelin’i suverehvid olevat kindlasti soovitatavad. Michelin’i Pilot Sport 3 sai selles hinnangus esikoha vääriliseks, kus eriti tõsteti esile selle rehvi omadusi märjal teekattel. See Michelin’i rehv sai tunnustust oma suurepärase stabiilsuse ja madala alajuhitavuse eest. Silmapaistvad olid tulemused ka pidurdamisel nii kuival kui ka märjal teekattel. Saksamaa ajakiri „Sportauto” on regulaarselt hinnanud Michelin’i rehve ja muu hulgas ka Michelin Pilot Sport Cup+ rehve. Ekspertidele avaldas muljet rehvide suunakindlus, kiire manööverdamine ja suurepärane haarduvus.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more
x