Payment Banner

Michelin sõiduauto talverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Michelin’i talverehvid on hea valik

Mõistlik on arvestada karmide ilmastikuoludega ja sellega seonduvate halbade teeoludega juba enne esimest lund. Miinuskraadid, härmatis ja jää tekitavad vajaduse kasutada talverehve juba enne esimese lume langemist. Vahetades Michelin’i talverehvid alla varakult, nagu näiteks Michelin Alpin’i, Michelin Pilot Alpin’i või Michelin Agilis Alpin’i, on juhi turvalisus garanteeritud. Talverehvid aitavad kiiremini kohaneda muutuvate ilmastikuoludega nagu seda on lumi, must jää ja lörts.

Michelin’i talverehvid: lisaturvalisus tingituna Pilot Alpin’i tugevast sälkude struktuurist

Michelin talverehv Pilot Alpin’le spetsiaalselt lisatud sälgud garanteerivad maksimaalse turvalisuse. Lörts ja vesi tõrjutakse usaldusväärselt läbi sälkude, mis tagab talverehvi hea haarduvuse lumistel teedel ning suurepärase stabiilsuse ja auto juhitavuse. Uus ja täiendatud rehvisegu võimaldab Michelin’i talverehvide usaldusväärse pidurdamise ükskõik, millistes ilmastikuoludes. Seda ka sõites suurtel kiirustel.

Michelin’i Alpin talverehvid: vastupidavus ja vähene kuluvus ning optimaalne surve jaotumine

Väljapaistev rehvisegu ja tugev sälkude struktuur panevad ideaalse aluse talverehvile, millel on vähene kuluvus ja ühtlane rõhuasetus. Michelin’i talverehv Alpin ühendab endas kõik need omadused ning tõestab end sügisest kevadeni.

Michelin’i talverehvid: pidev edasiarendamine

Michelin põhineb traditsioonil tegeleda kestva arendamisega ning seda eriti talverehvide puhul. Teid pikendatakse ja uuendatakse pidevalt ning talverehv peab olema suuteline kohanduma kõikidel teekatetel. Ideaalselt sobinduvad ja spetsiaalselt välja töötatud talverehvid on Michelin’i vastus muutuvale pinnasele. See ettevõte on paindlik ja kohandub muutustega läbi üldise arengu, töötades välja talverehvi nagu seda on Michelin Alpin, mida iseloomustab parem struktuur, turvisemuster ja rehvisegu. Michelin’i talverehvid garanteerivad suurima turvalisuse, paindlikkuse ja sõidumugavuse, kui ilmastikuolud on lumised ja jäised.

Auhinnatud Michelin’i talverehvid

Rahulolevad juhid, juhtivate ajakirjade ja tarbijaühenduste kõrgeimad hinded tunnustavad Michelin’i rehvide kõrget kvaliteeti ning seda eriti talverehvidest Alpin’i mudeli puhul. Peale Alpin’i pakub Michelin erinevaid talverehve ka sportautodele Pilot Alpi’i näol, Latitude rehvi maasturile, Agilis’t väiksematele veoautodele ja autoelamutele. Michelin’i talverehvid ei tõesta end ainult testides vaid veenavad juhte läbi oma kvaliteedi. Michelin on õige valik, kui turvalisus ja mugav juhitavus on talvistel teedel hinnatud väärtus.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more