Payment Banner

Nankang sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Nankang’i suverehvid

Taivani rehvitootja Nankang on pika ajalooga ettevõte (al 1959), mis alustas äritegevust soodsa hinnaga kõrgkvaliteediliste rehvide tootmisega. Nankang omab sobilikku rehvi igale maitsele, kas siis sportlikuks sõiduks või eelkõige mugavuseks.

Sport-suverehvid Nankang’lt

Sportmudelite neli väga laia pikisoont kindlustavad täieliku vee äratõrjumise. Lisaks võimaldab uus “silica” rehvisegu perfektse haarduvuse ja täieliku stabiilsuse. Spetsiaalsed rehvi servad vähendavad mustriplokkide jäikust ning võimaldavad müra vähendamist. Isegi sport-sõitjad saavad nautida meeldivat sõiduelamust.

Rehvid maksimaalseks sõidumugavuseks

Nankang’i suverehvide mitmekihiline ülesehitus vähendab pealispinna jäikust ning põiki sooned takistavad üleliigse müra tekkimist. Tulemuseks on vaikne ja väga mugav sõiduelamus.

Suurem säästlikkus

Nankang’i suverehvid on tehtud väga uuenduslikust rehvisegust, milles sisaldub nn “silica” osakesi. Selle tulemuseks on nähtavalt väiksem veeretakistus, mis võimaldab rehvi pikema eluea. Spetsiaalne rehvi servade disain tekitab suurema elastsuse ning vähendab ebaühtlast kulumist ning tagab seega rehvi hea kvaliteedi terve selle kasutusaja vältel.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more