Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Porsche’le

Porsche tähendab paljudele juhtidele perfektset sportautot. Porsche suur läbimurre oli aastal 1963, kui Porsche 911 mudelit tutvustati maailmale. Tänapäeval pakub Porsche järgmisi mudeleid:

  • Porsche 911
  • Porsche Carrera GT
  • Porsche Boxster
  • Porsche Cayman
  • Porsche Panamera
  • Porsche Cayenne

Need sõidukid on populaarsed üle maailma. Igale mudelile on olemas ka sobilikud Porsche rehvid.

Porsche’le sobilikud rehvid

Porsche teeb aktiivselt koostööd rehvide arendamiseks. Pidevalt tutvustatakse uutele sõidukitele uuenduslike tavarehve ja talverehve . Lisaks paneb Porsche suurt rõhku rehvidele läbi testimise. Rehvi, mis läbivad testimised märgitakse tähistusega “N”. Populaarsele Porsche 911 paigaldatakse originaalvarustusena Dunlop rehvid. Samuti on Porsche Boxster varustatud Dunlop poolt valmistatud rehvidega. Porsche teeb samuti koostööd Bridgestone’ga rehvide arendustöös. Tavaliselt on Porsche rehvid läbimõõduga 19 tolli. Olenevalt mudelist saab Porsche rehvide läbimõõtu kahandada kuni 17 tollini.

Turvaline Porsche sõiduelamus rehvidel

Kui valid rehve Porsche’le, siis peaksid veenduma, et need rehvid võimaldavad sportlikku sõitu. Meie kõrgklassi rehvid on sobilikud nii kuivale kui ka märjale teekattele ning on täpse juhitavusega.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.