Payment Banner

Pirelli sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

100 sõidurõõmu Pirelli suverehvidega

Pirelli suverehvid on kuulsad oma kompromissitu juhitavuse poolest kõikidel erinevatel teekatetel. Pirelli on World Rally Championship’i (WRC) varustaja. Samuti pakub Pirelli tooteid, mis on spetsiaalselt kombineeritud tehnoloogilisest innovaatilisusest ja kõrgeimast turvalisuse tasemelest koos suurepärase juhitavusega võidusõidurajal. Rohkem kui 100 aasta vältel on Pirelli korduvalt suutnud toota perfektseid suverehve igasugusetele sõidukitele ja nõudlusele vastavalt.

Märkimisväärne turvalisus Pirelli suverehvidega

Suverehvid Pirelli turvisega garanteerivad turvalisuse ja lühema pidurdusmaa. Unikaalne rehvisegu kindlustab Pirelli suverehvide tugevuse/jäiksuse ka väga kõrgete temperatuuride juures. Turvalisus on seatud prioriteediks eriti suurtel kiirustel sõitmisel. Märjal teekattel on Pirelli suverehvide vee tõrjumine efektiivsem tingituna unikaalsest turvisemustrist. Veereval Pirelli rehvil on suurepärane kontakpind teekattega põhiliselt tänu turvise soontele, mis kokkuvõttes võimaldab järjepidevalt suurepärast juhitavust.

Pirelli suverehvide sportlikkus

Pirelli suverehvid on ideaalne kombinatsioon püüdlikkusest ja tehnoloogiast. Olenemata ilmastikuoludest või teekattest, garanteerivad need rehvid dünaamilise ja tasakaalustatud juhitavuse. Optimeeritud sirgjooneline kontroll on üks paljudest aspektidest, mis tagab mugava ja turvalise sõiduelamuse. Madal veeretakistus ja vähene kuluvus vähendavad ka kütusekulu ning pikendab rehvi eluiga. Valides Pirelli suverehvid, saad kõrgteostusliku kvaliteettoote, mis rahuldab kõik turvalisusele seatud nõudmised. Pirelli suverehvid on saanud häid tulemusi ka rehvitestides.

Pirelli suverehvide head hinnangud

Saksamaa ajakirja “Auto-Motor-und-Sport” testijad on hinnanud Pirelli suverehve parimate hinnetega. Suureteks faktoriteks paljudes hinnangutes on olnud nende rehvide väljapaistev haarduvus kuival teekattel, madal veeretakistus, hea pidurdus kui ka täpne ja suunakindel juhitavus. Saksamaa ajakiri “Autobild” soovitab Pirelli suverehve. Testi teostamisel viitasid Pirelli suvrehvid heale tasakaalule, madalale veeretakistusele ja üllatavalt headele omadustele sõites mudastes tingimustes.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more