Payment Banner

Pirelli sõiduauto talverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Sõida turvaliselt Pirelli talverehvidega

Itaalia rehvitootja Pirelli on juba palju aastaid olnud tuntud oma kõrgkvaliteetsete talverehvide poolest. Pirelli uusim seeria pakub a suurepärast talverehvi igat tüüpi sõidukile. Olenemata sellest, kas sõidad väike, sportauto või keskmise autoga, Pirelli talverehvid valmistavad juhi ette äärmuslikeks ilmastikuoludeks nagu lumi ja jää.

Pirelli: Uusim tehnoloogia maksimaalse turvalisuse tagamiseks

Tootesari Snowcontrol annab maksimaalse sõidumugavuse ja kontrolli sõiduki üle. Pirelli talverehvidel on kindlasuunaline turvisemuster kesksete pikisoontega. Need sooned tõrjuvad usaldusväärselt vee eemale rehvi pinnalt ja tagavad juhitavuse vesiliu tekkimise ohus. Optimaalse haarduvuse tagavad diogonaalselt hambuvad ja koonduvad mustriploki servad, mis võimaldavad turvalise juhitavuse lumel ja garanteerivad lühema pidurdusmaa isegi raske lumega kaetud teedel. See on täpselt see, mida oodata Pirelli kvaliteetrehvidelt!

Pirelli Snowsport spotliku ambitsiooniga juhtidele

Talverehvide tooteseeria Snowsport on välja töötatud ambitsioonikale juhile. Asümmeetrilised Pirelli talverehvid on perfektne valik keskklassi autodele, sedaanidele ja sportautodele. Pirelli on selle talverehvi varustanud uue innovatiivse sälkude süsteemiga. Turviseplokkide geomeetriline asetud kindlustab turvalise sõiduelamuse ja efektiivse pidurdamise.

Ei mingit vesiliu tekkimise riski

Vesiliug on juhtidele kõige ohtlikum aspekt. Pirelli talverehvid on väljapaistvalt hästi valmistatud ette sellise ohu seljatamiseks. Igal rehvil on neli laia pikisoont, et efektiivselt tõrjuda vett eemale rehvi pinnalt. Pirelli üllatab ikka ja jälle oma innovatiivse tehnoloogiaga. Juhid saavad kindlad olla Pirelli talverehvidele, mis tagavad suurepärase soorituse igas olukorras.

Pirelli parimad rehvitesti tulemused

Nii nagu paljudel eelnevatel aastatel, suudavad Pirelli rehvid olla veenvad paljudes rehvitestides. Saksamaa arvestavav autoklubi ADAC peab 2012. aasta üldises rehvitestis Pirelli Snowcontrol Seeria 3 rehvi väga hästi balanseeritud rehviks. Eriti märgades tingimustes vastab see rehv hindajate ootustele. Lisaks on ADAC testijad märkinud, et rehv on kestev ja kulub aeglaselt. Madal kütuse kulu ja suurepärane juhitavus lumel teevad Pirelli talverehvidest soovitatavad rehvid. Teised ajakirjad ning “Stiftung Warentest” (hästi tuntud Saksamaa tarbijatestide tegija) on Pirelli talverehvi hinnanud ja jäänud tulemusega rahule. Rehv näitas väga head juhitavust märgades oludes ja sõites lörtsisel lumel, mistõttu pälvis ka positsiooni parimate seas. Pidurdusmaa oli lühem keskpärasest nii märjdes kui ka lumistes oludes.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more