Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Renault’le

Tänapäeval on Renault üks suurimaid autotootjaid Euroopas. Tingituna suurest mudelivalikust on Renault’l pakkuda sobiv sõiduk igale vajadusele. Need on mõned populaarsemad mudelid:

 • Renault Clio
 • Renault Espace
 • Renault Kangoo
 • Renault Laguna
 • Renault Mégane
 • Renault Twingo

  Iga mudeli jaoks pakume suures valikus kvaliteetrehve kõikide juhtivate rehvitootjate poolt. Originaalvarustuse juures kasutab Renault Michelin toodangut. Võid loomulikult valida ka teiste brändide seast enda Renault’le sobivad rehvid. Rohkem informatsiooni sobivate suuruste kohta leiad aga oma sõiduki dokumentidest.

  Kvaliteetrehvid kindlustavad turvalise sõiduelamuse oma Renault’ga

  Rehvid on ainuke kontakt auto ja tee vahel. Seetõttu on eriti oluline, et rehvid oleksid turvalised. Kuna rehvid on poorsed, siis nende omadused muutuvad ajas ning seetõttu on oluline regulaarselt jälgida nende seisukorda, et rehvid õigeaegselt välja vahetada. Suverehvid on turvatunnet tagavad vaid kuni temperatuur ei lange alla 7ºC. Sellest tingituna on oluline vahetada suverehvid talverehvide vastu. Tingituna talverehvide spetsiaalsest rehvisegust pakuvad sellised rehvid suuremat turvalisust ja usaldusväärsust jaheda temperatuuri juures.

  Samuti on oluline jälgida, et turvise soovitav jääksügavus ei oleks väiksem lubatust. Nii pidurdamise kui ka manööverdamise teostus on talverehvidega märkimisväärselt parem. Kevade saabudes vaheta aga rehvid välja suverehvide vastu. Suverehvidel on spetsiaalsed turviseplokid, mistõttu on tulemuseks rohkem haarduvust ja turvalisust ühtlasi nii kuival kui ka märjal teekattel. Lisaks on palju suurem. suverehvide kütusesäästlikkus palju suurem.
Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.