Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Saabile

Saab on väga populaarne Rootsi preemium klassi autotootja. Ettevõte asutati aastal 1945, kui Saab AB, varem Rootsi kosmose ja kaitse ettevõte, alustas väikeautode disainimist. Esimene auto nimega Saab 92 toodeti 1949. aastal. Tänaseks päevaks on Saab omanikuks National Electric Vehicle Sweden (Nevs).

Olenemata sellest, kas sul on Saab 9-3 või Saab 9-5 on oluline mõelda ka rehvidele. Saab ise valib oma autodele preemium klassi Goodyear rehvid. Loomulikult võid valida oma Saab mudelile ka teiste rehvitootjate mudelite seast, aga uuri tootja poolt soovitatav rehvimõõt eelnevalt välja auto dokumentidest.

Vali korretkne rehvimõõt oma Saab’le

Rehvimõõdu osas on tavaliselt valida mitme variatsiooni vahel. Näiteks Saab 9-3 on sobilikud suurused 185/65 R15 ja 205/55 R16. Saab 9-5 on mõõt üldjuhul 225/55 R17 või 245/45 R18.
Kas vajad Saab’le talverehve, suverehve või universaalrehve, meie teame, millised on parimad rehvid ning pakume suurimat valikut erinevaid brände ja suurusi veebis andes sulle hea valikuvõimaluse.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.