Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Smart’le

Smart on osa ettevõttest Daimler AG, mille peakontor asub Saksamaal Böblingen’s ning mis spetsialiseerub väikeautode tootmisele. Peamine tööstus asub aga Hambach’s Prantsusmaal. Ettevõte asutati 1994. aastal ning juba 2012. aastaks on Smart teadaolevalt müünud rohkem kui 103 000 sõidukit üle maailma. Nimelt on kompaktsõidukid ideaalsed juhtidele, kes sõidavad pidevalt rahvarohketes piirkondades.
Olenemata, kas sõidad vanema Smart Forfour või Smart Fortwo’ga, pakume sobivaid rehve igale Smart’le. Lisaks teistele rehvitootjatele Continental on soovituslik turvaliseks sõiduelamuseks kõikides ilmastikuoludes. Võid valida näiteks Continental Conti EcoContact 3. Loomulikult võid usaldada ka teiste rehvitootjate brände, kui otsid sobivaid rehve Smart’le. Soovitame näiteks:MichelinBridgestone Pirelli HankookKui sa ei ole kindel, millist rehvimõõtu sa vajad või millist kaubamärki soovitatakse sinu Smart’le, siis saad alati head informatsiooni auto manuaalist. See kindlustab õige valiku rehvimüra, kütusesäästlikkuse ja vastupidavuse osas. Enamus mudelite puhul saad valida erinevate mõõtude vahel reifendirekt.co.ee veebipoes.

Telli sobivad rehvid oma Smart’le

Pakume suures valikus rehve Smart autodele ning kuna meie veebipoes on suurim arv erinevaid mudeleid ja mõõtusid, siis saad suure valikuvõimaluse. Kas omad Smart Forfour mudelit, Smart Fortwo või Smart Roadster mudelit, sinu valitud rehvid peavad pakkuma kõrgeimal standardil teostust ning olema lisaväärtuseks ka sinu auto välimusele.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.