Payment Banner

Semperit sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Semperit suverehvid

Semperit on populaarse rehvitootja Continental kaubamärk. Hinnateadlikud juhid leiavad kindlasti, et Semperit suverehvid on küll madala hinnatasemega, aga tehnoloogiliselt arenenud. Rehvitootja pakub suverehve kompaktsetele autodele, sportlikele sõidukitele kui ka kaubikutele.

Suurepärase haarduvusega rehvid

Semperit rehvid’ “Speed-Life” on disainitud keskmistele ja luksussõidukitele. Nende suverehvide heade omaduste hulka kuulub tähelepanuväärne haarduvus nii kuival kui ka märjal teekattel. Semperit suverehvid näitavad enda tugevat haardumisvõimet eriti manööverdamisel. Tingituna laiadest soontest on need rehvid ka head vee tõrjumises, mille tulemuseks on turvaline juhitavus ja minimaalne vesiliu risk. “Comfort-Life” vähene müra ja spetsiaalne turvisesegu tagavad rehvi pikema eluea ning kütusesäästlikkuse.

Semperit suverehvide head tulemused 2012.a rehvitestides

Saksamaa ajakiri “Auto Bild” hindas Semperit suverehvid hindega “soovitatavad”. Testijad tõid välja rehvi suurepärase juhitavuse märjal teekattel. Hinnangu “väga soovituslikud” osaliseks said Semperit suverehvid ajakirja “Freie Fahrt” poolt. Näiteks said Semperit suverehvid effektiivsuse kategoorias 39 punkti maksimaalsest 40 punktist. Lisaks on märkimisväärne nende suverehvide turvalisus nii kuival kui ka märjal teekattel.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more