Payment Banner

Star Performer sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Star Performer suverehvid

Star Performer rehvid avaldavad muljet hea kvaliteediga soodsa hinna juures. Nende spetsiaalse “Hi-Structure” rehviseguga pakuvad Star Performer suverehvid väga head haarduvust ning ühtlast kulumist.

Rehvide paigaldamine kõigile sõidukitele

Star Performer suverehvid on saadaval V/Z ulatuses. Uusi suurusi lisandub pidevalt, et kõik kliendid leiaksid oma sõidukile sobiva mõõdu. Star Performer suverehvide sportlikule ja kaasaegsele disainile lisaks on rehvid ka tehnoloogiliselt arenenud. Olenemata madalast hinnast ei pea kliendid tegema kompromisse kvaliteedi osas.

Star Performer suverehvide omadused

Star Performer suverehvidel on kindlasuunaline turvisemuster, mis näitab suurepärast juhitavust eriti märgadel teedel. Seetõttu tagavad need rehvid turvalisuse vesiliu eest. Spetsiaalne turvise disain kindlustab lisaks suunastabiilsuse ja kiire reageerimise rooli liigutustele.

Parim sõidumugavus kogu aeg

Rayon” karkass võimaldab suurepärast mugavust ning rehviseina riba kaitseb rehvi kriimustuskahjustuste eest. Ühtlane turvise kulumine tagab pideva kõrgkvaliteedilise rehvi terve selle eluea vältel, mis on tingitud Star Performer suverehvide unikaalsest “Hi-Structure” rehvisegust.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more