Payment Banner

Uniroyal sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Uniroyal suverehvid

Uniroyal on olnud rehvitootja Continental grupi üks edukatest kaubamärkidest juba 30 aastat. See tootja pakub kõrgkvaliteediga rehve, mis on edukalt välja töötatud kõrgetele nõudmistele vastavaks märgades oludes sõitmisel. Uniroyal on samuti "vihmarehvide leiutaja".

Esmaklassilised vihmarehvid tagamaks turvalisus märgades oludes

Uniroyal suverehvidega on juhid hästi ette valmistunud väljakutseid pakkuvateks olukordadeks nagu seda on näiteks vihm. Nõgusa kujuga sooned tõrjuvad vee kiiresti eemale tagades parema haarduvuse märjal teekattel. Lisaks on vihmarehvid kesklassi ja kompaktsetele sõidukitele varustatud visuaalsete näitajatega, mis viitavad liiga vähesele turvise jääksügavusele või ebaühtlasele kulumisele.

Ideaalsed suverehvid sportlikele juhtidele

Uniroyal suverehvid pakuvad maksimaalset turvalise sõidu rõõmu. V-kujulised turvise ribid võimaldavad sportlikku sõiduelamust isegi kiiruste juures kuni 170 mph ehk kuni 280 km/h. Uniroyal suverehvide väljapaistvamateks omadusteks on lisaks täpsus juhitavusel ning stabiilsus manööverdamisel.

Suurepärane tulemus testides

Arvukates testides on Uniroyal suverehvid saanud hindeks “hea” oma teostusele kuivades oludes. Sooritus märjal teekattel saab aga regulaarselt parimaid hindeid. Saksamaa ajakiri “Auto Motor Sport” on 07/2012 väljaandes pärjanud Uniroyal suverehvid isegi “väga soovitatav” tiitliga. Uniroyal suverehvid on saanud täieliku heakskiidu osaliseks tänu väljapaistvale teostusele märgades oludes, suurema kaitse eest vesiliu riski olukorras, väga hea mugavuse ja madala veeretakistuse eest.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more