Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Volkswagen’le

Kuna on väga suur hulk erinevaid Volkswagen mudeleid, siis on saadaval ka väga lai valik erinevaid rehve igale mudelile. Volkswagen teeb koostööd erinevate rehvitootjatega, et luua parimad rehvid just Volkswagen’le. Tuntumad rehvitootjatest koostööpartnerid on:

kes pakuvad igale vajadusele vastavaid rehve. Enamus Volkswagen mudeleid on originaalis varustatud Pirelli rehvidega. Dunlop rehve kasutatakse Phaeton ja Touareg mudelite standardvarustuses.

Turvaline teekond igas ilmastikuolus

Turvaliseks sõiduelamuseks nii suvel kui ka talvel on vajalik rehvid aastaajale sobivalt vahetada suve ja talverehvide vastu. Temperatuuride juures alla 7ºC on teed jäised ning lumised, mistõttu vaid talverehvid tagavad vajaliku stabiilsuse ja turvalisuse. Suverehvid pakuvad suurepärast haarduvust kõrgete temperatuuride juures k.a märjal teekattel.

Volkswagen’le rehvid mõistliku ja taskukohase hinnaga

Tingituna meie suurest tootevalikust on kerge leida õiged rehvid oma Volkswagen mudelile. Pidades eelkõige silmas turvalisust on oluline rehve valides keskenduda ka rehvi kvaliteedile. Lisaks ei paku kvaliteetrehvid mitte ainult suurt mugavustaset vaid on lisaks ka säästlikud. Madal veeretakistus kindlustab väiksema müra ning samaaegselt ka madalama kütusekulu.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.