Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Volvo’le

Volvo pakub suures valikus automudeleid kesk-, äri- ja luksusklassis ning samuti maastureid . Volvo sõidukid on väga hinnatud oma usaldusväärsuse poolest. Standardvarustusena kasutab Volvo oma sõidukite juures Michelin kvaliteetrehve. Sellest hoolimata pakuvad enamus rehvitootjaid rehve, mis on sobivad Volvo’le ning valikuvõimalus on rehvide osas väga suur.

Turvaline teekond Volvo rehvidel

Volvo tähendab kvaliteeti. Vaid Mercedes sõidukitel on Volvo ees pikem eluiga. Seetõttu peaksid tähelepanu pöörama rehvide kvaliteedile. Nimelt pakuvad kvaliteetrehvid suuremat stabiilsust ja säästlikkust koos kõrgel tasemel mugavusega. Tingituna madalast veeretakistuses on nendel rehvidel väiksem müratase ning üleüldiselt pikem eluiga. Need rehvid pakuvad parimat haarduvust igas ilmastikuoludes ja igal teekattel.

Sobivad rehvid igale Volvo mudelile

Pakume sulle sobivaid rehve igale Volvo mudelile. Näiteks Volvo C30 mudelile soovitab tootja rehve mõõdus 195/65 R15, aga võimalik on mõõtu suurendada kuni suuruseni 215/40 R18. Volvo X90 maasturi puhul võid valida mõõdu kuni 265/35 R22 aga kontrolli kindlasti oma sõiduki dokumentidest eelnevalt õiget mõõtu.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.