Payment Banner

Vredestein sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Vredestein suverehvid

Vredestein ettevõte asutati Hollandis aastal 1909 ja näitas juba alguses innovaatilisust, disainitunnetust, turvalisust ja kvaliteeti. Eriti suurt tähelepanu said välja töötatud kokkupandavad tagavararattad. Vredestein suverehvide kõrget kvaliteeti ja teostusvõimet on tunnustanud tuntud ajakirjad arvukates rehvitestides.

Vredestein suverehvid – madal müratase, kõrge teostusvõime

Vredestein suverehvid tähendavad esmaklassilist mugavust kuivadel ja märgadel teedel. See on saavutatud Vredestein suverehvide madala veeremismüra tõttu. Rehvide spetsiaalne turvisemuster teeb võimalikuks eriti sujuva sõiduelamuse, sest kasutatud on eraldi vasak- ja parempoolset mustrit, mis on nihkes rehvi keskosaga võrreldes.

Kõrgteostuslikud rehvid

Vredestein suverehvid “ULTRAC” on tippklassi rehvid kõrgteostuslike rehvide seas. Unikaalne “silica” ehk täis-räniühendiga turvisemuster tagab turvalise juhitavuse ja parema haarduvuse kõigil teekatetel olenemata ilmastikuoludest.

Kõrged punktid hinnangutes

Saksamaa suurima autoajakirja ADAC poolt 2012. aastal teostatud suverehvide testis võitis Vredestein “SPORTRAC” kõrgeimad hinded juhitavuse eest kuival ja märjal teekattel. Saksamaa ajakiri “Sport Auto” tegi Vredestein “ULTRAC” rehvist oma 2012 aasta lemmiku juhitavuses märgades oludes. Nimetatud rehv pakub head vee ärajuhtimist, mis lisab turvalisust vesiliu riski olukordades. Saksamaa ajakirja “Auto Bild” 2012 aasta rehvide ulatuslik ülevaade hindas Vredestein “SPORTRAC” rehvi “eeskujulikuks”.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more