Payment Banner

Maastiku/4x4 maasturi rehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Maastiku/4x4 maasturi rehvid on spetsiaalselt välja töötatud maasturitele ja Jeepidele. Kas siis suverehvid, talverehvid või maastiku rehvid – need rehvid pakuvad optimaalset mugavust ja turvatunnet.

Ideaalne valik sportsõiduks

Maastiku/4x4 maasturi rehvid on soovituslikud suurte sõidukiiruste juures. Üks suurim maastiku/4x4 maasturi rehvide eelis on stabiilsus manööverdamisel, mis teeb neist rehvidest sportsõiduks sobilikud rehvid.

Maastiku/4x4 maasturi rehvi omadused

Maastiku/4x4 maasturi rehvide juures on kombineeritud mitu omadust. Esiteks peavad need rehvid olema paindlikud, mugavad ja usaldusväärsed nii linnasõidul kui ka raskel maastikul. Kõik varasemalt võimatu on nüüdseks reaalsuseks saanud uuenduslikust ja modernsest tehnoloogiast tingituna. Löögikindluse tagamiseks on rehvil kaks või kolm kihti, et kaitsta lõigete ja kriimustuste eest. Tugevdatud turviseplokid ja parem profiili disain kindlustavad parima teostuse märjal teekattel, vähendades lisaks veeremismüra kuival teekattel. Eelnevast tingituna pakuvad maastiku/4x4 maasturi rehvid kõrgel tasemel sõidumugavust.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud

Clients opinions

Shop rating
more