Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

X
Kas vajad abi?
Viime sind samm
sammult õigete
rehvide juurde.
Rehviotsing
Laius
Kõrgus
Diameeter
Reifen Finden
Loe olemasolevate rehvide väärtuseid 

Sõiduki andmete järgi
Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Zip Code

or

City

Suurim valik universaalrehvidrehve
Nii ilma kui ka teeolud võivad talvel muutuda märkimisväärselt.Talverehvid peavad pakkuma kõrgtasemel turvalisust üheaegselt kuival teekattel, madala temperatuuri juures ning lumistel teedel. Märgistus M+S (samuti: M&S või M.S) tähistab talverehve ja universaalrehve, mis on sobilikud talvistesse oludesse. Lisaks on osadel nn M+S rehvidel lumehelbe tähis, mis viitab eriti kõrgele kvaliteedi standardile.

Kõik sõltub rehvisegust

Iseenesest mõistetavalt on haarduvus esmase tähtsusega teekattel, mis on kaetud musta jää ja lumega. Selleks, et kindlustada usaldusväärset haarduvust madalatel temperatuuridel, on talverehvide välja töötamisel kasutatud spetsiaalset rehvisegu, mis on vastupidav külma suhtes. Tingituna nimetatud rehvisegust kohaneb talverehv perfektselt talviste teedega.

Talveks õige turvisemuster

Talverehvidel on laiad sooned koos ribidega. Nimetatud ribid avanevad ja sulguavad sõites, et tagada veojõu ja pidurdusjõu ühtlane kandumine teekattele. See kindlustab stabiilsuse ja haarduvuse ka kõige karmimates oludes.

Kaitse vesiliu tekkimise eest talvistes oludes

Talvistes tingimustes on vesiliu tekkimise risk väga suur, kuna teekattel on veekiht, mis põhjustab vesiliugu. Pakkudes head vee tõrjumist, võimaldavad talverehvid vähendada riski vesiliu tekkimiseks ja tagavad sellistes oludes maksimaalse kontrolli sõiduki üle. Reisides välismaale, ole kursis seadusandlusega. Enne oma sõidukiga välismaale sõitmist, uuri sihtriigis talverehvidele seatud nõudmiste kohta. Kui täpne kohustustalverehvide kasutamiseks puudub, soovitavad eksperdid kasutada M+S rehve vahemikus oktoober kuni kevad.

Hinnad sisaldavad KM-i ja saatmist Eestis siseselt.