Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Liituge reifendirekt.co.ee partnerprogrammiga

 

affiliates

Kas peate tiheda külastatavusega veebilehte autodest, rehvidest või velgededest? Kas soovid teenida raha oma veebilehega? Reifendirekt.co.ee partnerprogramm on see lihtne!

Hakka reifendirekt.co.ee partneriks:

Taotle juba täna meie partnerprogrammile läbi Network Awin-i ning teeni esimsed tulud juba home! Taotlemine ja programmis osalemine on tasuta.

Saate valida endale meeldiva võrgu:

Awin

Registreeruge Awin kaudu

1. Integreerige reklaammaterjale:

Pakume Teile mitmekesisied reklaammaterjale, mida saate hõlpsasti integreerida oma veebilehel. Meie reklaammaterjali portfell hõlmab kõiki põhilisi kuvandeid, nagu bännerid, teksti lingid ja rehvi otsinguvälju (saadaval ka white label versioonina). Igale veebilehe leidub midagi! Samuti soovitame integreerida meie reklaammaterjale Teie uudiskirja, täindamaks veelgi Teie kasumit.

2. Müügi algatus:

Juhul, kui külastaja Teie kodulehel klõpsab integreeritud reifendirekt.co.ee reklaam, edastatakse külastaja meie reifendirekt.co.ee lehele. Saate atraktiivse pakkumisena kasumit 3% mis tahes ostult meie vaabilehel, mille on sooritanud külaline Teie veebilehe kaudu . (Kasum arvutatakse neto väärtusest, mis ei sisalda käibemaksu ega postikulu).

3. Koguge kasumit:

Te võite koguda märkimisväärset kasumit vaid mõne müügi pealt kuus.

Meie partnerlus üldtingimused.

reifendirekt.co.ee Affiliate Programme: