Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Itaalia Alfa Romeo valmistab sportlikke sõidukeid tähelepanelikele juhtidele. Ettevõte ühines Fiat Grupiga 1986. aastal.
Alpina kaubamärk on väga populaarne sportautode armastajate seas. Ettevõte pakub BMW mudelitel põhinevaid tuunitud autosid.
Suurbritannia Aston Martin on autotootja võttis vastu väljakutse toota motospordile omaseid sõidukeid ka tavakasutajatele juba 20. sajandi alguses.
Audi toodab kõrgklassi sõidukeid, millel on sportlikud omadused. Tänapäeval on Audi üks juhtivatest autotootjatest maailmas ja seda eriti kesklassi, kõrgkesklassi ja kõrgklassi autode osas.
Bentley on üks juhtivatest luksusautode tootjatest.
Saksamaa autotootja BMW on oma kõrgkvaliteediliste autodega avaldanud muljet üle kogu maailma. BMW osaleb aktiivselt uute rehvide arendamises ja välja töötamises.
Cadillac on Ameerika autotööstuse General Motors'i üheks osaks, mis spetsialiseerub kõrgklassi autode tootmisele. Kuni 1970-ndate aastateni on see kaubamärk tuntud oma laialivalguvate mõõtmete poolest.
Chevrolet asutati USA's 1911. aastal. Tänapäeval pakub ettevõte ülemaailmselt arvestatav arvu erinevaid mudeleid. Lisaks väikestele ja suurtele pereautodele toodab Chevrolet ka sportautosid, maastureid ning kaubikuid.
Chrysler on traditsiooniline Ameerika ettevõte, millel on sündmusterohke ajalugu. 2011. aastast on Fiat Grupist saanud Chrysler Group LLC enamusaktsionär.
Citroėn'i kaubamärgi ajalugu sai alguse 1919. aastal, kui esimene Citroėn tüüp A läks tootmisesse. Tänapäevaks on ettevõttest saanud üheks peamiseks Euroopa autotootjaks. Mudelivalik on väikeautodest eksklusiivsete sõidukite ja kaubaautodeni.
Dacia on teada tuntud soodsate sõidukite tootja. Ettevõte asutati 1966. aastal koostöös Prantsuse autotootja Renault'ga.
Daewoo on General Motors'i tütarfirma, mis spetsialiseerub väikesõidukite ja kompaktsete autode tootmisele.
Daihatsu on eriti tuntud oma väikeste pereautode poolest. Lisaks kuulub selle autotootja mudelivalikusse mõned maasturid ja erinevad kaubikud.
Dodge on USA kaubamärk, mis on osa Chrysler Group LLC'st. Dodge on Euroopa turul peamiselt Ameerika import sõidukite tarnijana.
Ferrari autod on ühed tähelepanuväärsemad sõidukid, mis kunagi valmistatud. Sellest Itaalia sportautode ja vormel 1 võidusõiduautode tootmisest kuulub 90% Fiat Grupile.
Fiat S.p.A asutati 1899. aastal. Kümnendite vältel on see Itaalia autotootja kasvanud üheks maailma suurimaks autotootjaks. Fiat pakub suures valikus kompaktseid ja väikeautosid.
Ford on üks maailma suurimaid autotootjaid ning omab suurt populaarsust üle maailma. Nende mudelivalik täidab kõik ootused ja vajadused.
Honda sortiment koosneb peamiselt pereautodest. See Jaapani ettevõte arendab, ehitab ja turustab autosid, mootorrattaid, mere mootoreid, elektrigeneraatoreid ja muud motoriseeritud varustust üle maailma. Honda on ka maailma suurim sisepõlemismootorite tootja.
Hyundai on üks uusimatest autotootjatest. Ettevõte asutati 1969. aastal ning esimesed autod toodeti 8 aastat hiljem. Kõigest väga lühikese ajaga on Hyundai saavutanud positsiooni autotootjate esirinnas. Nende autosid müüakse tänapäeval ülemaailselt. Hyundai spetsialiseerub pereautode, kaubikute, maasturite ja sportautode tootmisele.
Infiniti on Nissani autotootja luksusseeria.
Jaapani autotootja Isuzu on tuntud oma eriliste sõidukite poolest nagu nt pikap ja maastiku auto, mistõttu nende nimekiri iseseisvalt välja töötatud automudelitest on lühike.
Jaguar on Suurbritannia mitmerahvuslik autotootja spetsialiseerudes sportautodele ja luksusele. Kuna tegemist on enamjaolt kõrgteostu mootoriga sõidukitega, kasutatakse nende autde puhul tihti 16
Jeep tähendab kõrgkvaliteedilist maastikuautot, mis täidab ka kõige nõudlikuma soovid. Üheks tuntumaks mudeliks on Jeep Cherokee.
KIA on teisel kohal asetsev autotootja Lõuna-Kores ning müüb oma sõidukeid ülemaailmselt. Nende ulatuslik valik sisaldab kõike alates väikestest sõidukitest kuni kaubikute ja pereautodeni välja.
Lada on pikalt olnud Venemaa ja Ida-Euroopa suurimaks autotootjaks. Läbi aegade on Lada teinud koostööd ka paljude teiste autotootjatega.
Lamborghini on märatseva pulli logoga Itaalia autotootja, kes on ehitanud määratud kogus sportautosid alates 1964. aastast. Alates 1998. aastast kuulub Volkswagen Gruppi ja on osa Audi AG'st.
Lancia oli üks varajastest autode tööstuses ning on praeguses juba suureks nimeks saanud rallis. Lancia kuulub alates 1969. aastast Fiat'i gruppi ning on tugevas konkurentsis Chrysler'ga.
Kui rääkida kõrgelt arenenud kõrgteostuslikest maastiku sõidukitest, siis Land Rover on üks populaarsemaid kaubamärke. Land Rover'i poole vaatamine on kindlasti mõtteis neil, kes tihti sõidavad maastikul. Sellel Inglismaa kaubamärgil juured ulatuvad ka tugevate põllutöömasinateni välja.
Lexus on üks kuulsamaid suurte pereautode ja eksklusiivsete sõidukite tootja. Lexuse kaubamärk kuulub Jaapani Toyota Motor Corporation'le ning paneb suurt rõhku sõidumugavusele.
Maserati on kolmikhargi embleemiga Itaalia sportautode tootja. Varasemalt iseseisvalt väga edukas võidusõiduautode valdkonnas, kuulub nüüd aga Fiat'i gruppi.
Mayback-Manufaktur töötas välja ja müüs luksusautosid German Daimler AG tütarettevõttena. Mayback on aga nüüdseks asendatud Mercedes S klassiga.
Väikestet kuni suurte pereautodeni, sportautost maasturiteni - Mazda toodab sõidukeid kõikides kategooriates. Alates 1959 oma esimest mudelit müües on see Jaapani ettevõte kasvanud üheks maailma suurimatest autotootjatest.
Mercedes-Benz on maailma üks populaarsemaid autotootjaid ja Daimler AG poolt registreeritud kaubamärk. Mercedes paneb suurt rõhku sõidumugavusele oma autode disainimisel.
MG Motor on Inglismaa auto bränd. Peale MC Rover pankrotti on autode tootmist jätkatud Shanghai Automotive Industry Corporation all.
Mini on väikeauto bränd, mis on välja töötatud British Motor Corporation (BMC) poolt ning toodetud aastate vältel mitmete partnerite (nt Austin, Morris or Rover) poolt. Klassikaline mini oli kohene hitt. Järgides uue omaniku BMW juhtimist on Mini tooteliini lisandunud uusi mudeleid.
Mitsubishi on Jaapani ettevõte, mis on maailma üks suurimaid autotootjaid, spetsialiseerudes peamiselt väikestele ja suurematele pereautodele. Mitsubishi mudelite valik sisaldab ka kaubikuid ja maastureid.
Kuigi esimesed selle Jaapani autotootja sõidukeid müüdi põhiliselt Austraalias on Nissan tänapäeval rahvusvaheline autotootja. Autode mudelite hulka kuuluvad nii väiksed kui ka suuremad pereautod ning maasturid.
Algselt Saksamaa (nüüd tegutseb General Motors nime all) autotootja Opel toodab oma sõidukeid mitte ainult Euroopas vaid ka riikides nagu Hiina, Austraalia ja Singapur. Kliendid hindavad Opeli mudelite usaldusväärsust ja laia mudelivalikut.
Pransusmaa autotootja Peugeot alustas autode müümist 1891 ja on maailma kõige vanem auto bränd. Alles hiljuti alustas Peugeot koostööd Citroėn'ga, et luua PSA Peugeot Citroėn grupp.
Pontiac oli US American General Motors Company (GM) alla kuuluv bränd kuni pankroti väljakuulutamiseni aastal 2010. Pontiac kehastas nooremale vanusegruppile suunatud keskmises hinnaklassis sportautot. Kõige suurema edu osaliseks sai Firebird Trans Am mudel, kui seda näidati edukas Ameerika telesarjas 80-ndate keskpaigas.
Porsche on paljudele juhtidele sportauato kehastus, peale nende suurt läbimurret 1963. aastal Porsche 911-ga. Porsche on samuti üks väheseid autotootjaid, kes osaleb aktiivselt rehvide väljatöötamise juures.
Malaisia autotootja Proton asutati 1983. aastal Jaapani-Malaisia ettevõtete Mitsubishi ja Malaisia Heavy Industries poolt. Tootmist alustati aastal 1985.
Renault on üks Euroopa enmimüüdumaid sõidukeid. Ulatuslik valik erinevaid mudeleid tagab Renault sobivaima mudeli olemasolu kõikidele vajadustele.
Rover on Suurbritannia auto bränd, millel on pikk ja sündmusterohke ajalugu. Nende viikingite sõjalaeva logo disainit juba 80-ndate keskpaigas.
Rootsi bränd Saab tähendab usaldusväärset, esinduslikku ja suurt läbisõitu võimaldavat autot.
Hispaania autotootja Seat asutati 1950. aastal ning kuulub Volkswagen gruppi alates 90-ndatest aastatest. Seat spetsialiseerub väikeste ja suuremate pereautode tootmisele.
Tšehhi autotootja Škoda asutati 1925. aastal Laurin ja Klement'i poolt. See autotootmisharu omandati Volkswagen AG poolt 1991. aastal, mis pani alguse Škoda väga edukale ajastule.
Need väiksed ja kompaktsed autod on Daimler AG bränd, mis on väga populaarsed eriti juhtide seas, kes sõidavad palju linnas.
Neljas suurim Lõuna-Korea autotootja SsangYong Motor spetsialiseerub nelikveoliste ja esisillaveoliste sõidukite tootmisel. SsangYong alustas tehnoloogilist partnerlust Mercedes-Benz'ga 1991. aastal.
Subaru on maailma suurim nelikveoliste sõidukite tootja. Lisaks jõulistele maasturitele toodab see Jaapani autotootja ka väiksemaid ja suuremaid pereautosid.
Jaapani autotootja Suzuki asutati 1909. aastal ning kompaktse disainiga sõidukite välja töötamist alustati juba 1937. aastal. Isegi tänapäeval spetsialiseerub Suzuki endiselt väikestele pereautodele, millele lisanduvad mõned suuremad mudelid ning maasturid.
Aastal 2007 tõusis Jaapani Toyota Motor Corporation esile kui maailma suurim autotootjana oma 9,5 miljoni sõiduki müügiga. Nende usaldusväärsus on ülemaailmselt juhtide poolt hinnatud. Autosid toodetakse igas klassis ja kategoorias.
Saksa Volkswagen on Euroopa suurim ning maailmas kolmandal kohal asetsev autotootja. Emafirma Volkswagen AG müüb sõiduautosid Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, MAN, Porsche, Scania, Seat, Škoda ja VW all. Volkswagen'i tuntuim mudel 20. sajandil oli Volkswagen Beetle.
Volvo on Rootsi autotootja, kes pakub laias valikus pereautosid, eksklusiivseid ja luksusautosid ning maastureid.