Payment Banner

Kergveoki rehvid tarbesõidukiteleMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Kergveoki rehvid tarbesõidukitele

Kergveoki rehvid on kombinatsioon sõiduauto rehvide eelistest ja veoauto rehvide kõrgetest nõudmistest. Kergveoki rehve kasutatakse tavaliselt suurema kiiruse juures töötavatel tarbesõidukitel.

Kergveoki rehvid tarbesõidukitele – mugavad ja kiired

Modernsed kaubikuid kasutatakse nii kauba kui ka inimeste vedamiseks. Kergveoki rehve saab kasutada suurte kiiruste juures, neil on suurem jõudlus ja sobivad isegi sportsõiduks. Lisaks on rehvimüra väga väike ning on sarnane müratasemele, mida tekitavad sõiduauto rehvid.

Kergveoki rehvid rasketele koormatele

Rehvid kergveokitele peavad suutma kanda raskemaid koormaid kui sõiduauto rehvid. Seetõttu on kergveoki rehvide karkass spetsiaalselt tugevdatud. Kuna nende rehvide kandevõime on suur, siis on need sobilikud ka tarbesõidukitele. Tingituna profiilist ja spetsiaalsest rehvisegust on kergveoki rehvid liikluses sarnased sõiduauto rehvidele.

Säästlikkus ja vastupidavus

Kergveoki rehvide väiksem veeretakistus kindlustab vähese kulumise ja tagab suurema läbisõidu. Kuna kergveoki rehvid on säästlikud, vahendavad neid rehve ka autotootjad ja teised edasimüüjad. Seda tüüpi rehvid pakuvad kestvat kvaliteeti ja väiksemat kütusekulu.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud

Clients opinions

Shop rating
more