Payment Banner

Taastatud rehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Taastatud rehvid

Taastatud rehvid on odav alternatiiv juhtidele kes on kitsa eelarvega ning otsivad häid kvaliteetsied rehve.Selliste rehvide tootmiseks kasutatakse erilist protsessi. Selle protsessi kaudu lisatakse uus kummi kiht rehvi turvisele. Taastatud rehvid koguvad turul üha rohkem ja rohkem populaarsust ning mitmekesise valiku võib leida premium tootjad taskukohaste hindadega. Taastatud rehve toodetakse erinevates suurustes erinevate velje diameetrite ja turvise sügavuse jaoks.

Kõrge kvaliteediga taastatud rehvid

Taastatud rehvid, mis on toodetud tööstuslikeks kogustes, suudavad kergesti konukreerida uhiuute rehvidega.Taastatud talverehvid on testides näidanud optimaalset haaret lumega kaetud teedel. Samuti, taastatud rehvid ei tohi näidata märke kehvast pidurdamiesest või kehvast juhitavusest. Ainsaks puuduseks seda tüüpi rehvidele on see, et nad kuluvad kiiremini. Nende rehvide kulumine on umbes 30% võrreldes uute rehvidega. Sellel põhjusel on taastatud rehvid odavamad. Võite säästa kuni 50%.

Taastatud rehvide omadused

Enamasti, rehve saab taastada vaid ühe korra ning nad peavad vastama kindlatele nõuetele. Näiteks, rehvi kest ei tohiks olla kahjustatud. Nii on ohutusnõuded tagatud.

Oluline panus keskkonnakaitsesse

Taastatud rehvid ei ole ainult odavad, vaid mängivad ka rolli keskkonnakaitses säilitades maavarasid ja fossiilkütuseid. Vähemalt 28,5 liitrit bensiini on vaja selleks, et teha uus rehv. Taastatud rehvi valmistamiseks kulub 20% vähem materjale.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
Koostööpartnerite otsing
Teie töökodaOtsime koostööpartnereid rehvivahetuse alal. Tasuta registreerimine siin.