Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Meie panus jätkusuutlikusesse

Jätkusuutlik tootevalik

  Leiad juba praegu meie tootevalikust jätkusuutlikud ja keskkonnasõbralikud rehvid.

Meie jätkusuutlikkuse märgis

Jätkusuutlikud tooted teenivad meilt vastava märgise.

Aitame sind oma teadmistega

Anname kasulikke nippe: mida saad ise autojuhina enda jaoks teha?

Jätkusuutlikkus saab alguse rehvide ostmisest, jätkub igapäevaste sõidukäitumistega ning lõppeb kasutatud rehvide õige utiliseerimisega. Euroopa suurim veebipõhine rehvimüüja reifendirekt.co.ee pakub sellel olulisel teemal soovitusi, annab nippe rehvide leidmiseks ja annab infot selle kohta, milliseid uuenduslikke tooteid ja ideid rehvitootjad välja annavad. Ainult koos saame täita eesmärgi – jätkusuutlikum tulevik.

Jätkusuutlikkus innustab nii tarbijate valikuid kui ka valitsuste nõudeid – seda näeb hästi nö roherehvide turu kiirest kasvust. Keskkonnasõbralikke materjale ja uudseid tehnoloogiaid kasutavad rehvid parandavad kütusekulu ning keskkonnamõju.

Veel üks põhjus, miks investeerida keskkonnasõbralikesse rehvidesse, on elektrisõidukite kasvav populaarsus. Sellised rehvid parandavad sõiduki sooritust ning võivad abistada ka elektrisõiduki piiratud sõiduulatuse korral. Keskkonnasõbralike rehvide jätkuv nõudlus OEM-sektoris näitab, kuivõrd olulist rolli need tooted mängivad tuleviku autotööstuses.

2021 kuni 2027 vahemikus ennustatakse roherehvide turule 11.02%-st kasvu (CAGR).

Tarbijate soov kasutada keskkonnasõbralikke transpordilahendusi suurendab nõudlust „roherehvide“ järgi, mis on ühtaegu energiasäästlikud ning keskkonnasõbralikud. Selliste rehvide keskne faktor on kasutatud materjal. Rehvitootjad on välja vahetamas kummi sünteetiliste materjalide vastu, mis sisaldavad tihtipeale ränidioksiidi. Ränidioksiid asendab rehvimustris kummi, vähendades hõõrduvust ning veeretakistusjõudu. Selle tulemusena paraneb energiasäästlikkus, kuna veeretakistusjõud moodustab sõiduautodel 10-15% kütusekulust ning veokitel kuni 30%. Ehkki madalama veeretakistusjõuga rehvid vähendavad seda määra 2-3%, on sellega seotud kütusekulu langus siiski keskkonnale hea.

Keskkonnasõbralike rehvide turuliidrite hulgas on ettevõtted nagu Michelin, Bridgestone, Continental, Goodyear Tire & Rubber Company, Pirelli & C. SpA ja paljud teised. Need tootjad investeerivad järjepidevalt tooteuuendustesse, uuringutesse ja arendusse, ühinemistesse ja geograafilisse laienemisesse.

Allikas: Raport: Automotive Green Tires Market - Growth, Trends, COVID-19 Impact, and Forecasts (2022 - 2027) (09.2022) (Kuupäev: 26.10.2023)

Kiire otsing jätkusuutlike rehvide leidmiseks

Meie otsingufiltritega saad kiirelt ja hõlpsalt otsida rehve, mis on näiteks ökonoomse kütusekuluga.

EL-i märgis – oluline osa rehvivalikul

Rehvi valimisel pööra tähelepanu EL-i rehvimärgise väärtustele. Need annavad hea ülevaate sellest, kas rehv on kütusesäästlik.

Meie paigalduspartnerid – tõhus tarne ja utiliseerimine

Ostes kasuta võimalust paigaldada rehvid meie partnertöökojas. Niiviisi utiliseeritakse ka sinu vanad rehvid korrektselt.

Taastatud rehvid – jätkusuutlikud ja keskkonnasõbralikud

Kui asi puudutab kvaliteeti ja turvalisust, võivad taastatud rehvid igati võistelda täiesti uute rehvidega. Selle tõestuseks on taastatud rehvide kaheaastane tootjagarantii – just nagu uutel rehvidel.

Lisainfo

Tyres for electric cars - It has to fit!

Electric cars are becoming more and more popular. However, both electric and hybrid cars require special tyres.

Lisainfo